-5 °C
☁️
+2 °C
Ledus
Gaiss

-5 °C
☁️
+2 °C
Ledus
Gaiss


ShowelRace VI sezonas 7.posms 2019.01.19.

ShowelRace VI sezonas 7.posms VĪRIEŠIEM+DĀMĀM+DIVNIEKIEM 19.janvārī (sestdienā).

Reģistrācijas sākums trasē: 17:00
Reģistrācija noslēdzas: 17:50
Sacensību atklāšana: 17:55
Sacensību sākums (uz starta pirmais dalībnieks): 18:00

Vietu skaits IR IEROBEŽOTS, tāpēc anketa jāaizpilda un sava dalība jāapstiprina laikus. Dalība sacensībās pilnībā apstiprināta tikai pēc dalības apmaksas.
Reģistrācija sākas 17:00 un ilgst 50 minūtes. Nokavējot reģistrāciju, var netikt pielaisti pie treniņbrauciena vai sacensībām.

Jautājumu gadījumā rakstiet info@showelrace.com vai zvaniet 26131329!

Rezultāti

Rezultātu dokumenti (6)

Reģistrētie dalībnieki un provizoriksā starta kārtība * (68)

* Katrs jauns reģistrētais dalībnieks nonāk attiecīgās kategorijas augšgalā

Sievietes

1. Lelde Paķe
2. Kristine Stirna
3. Sintija Kivle
4. Krista Zadeika
5. Sintija Markova
6. Linda Ozoliņa
7. Ilze Kaire
8. Kintija Horelika
9. Kristīne Liepiņa

Vīrieši

1. Māris Mihaļskis
2. Uldis Žeiers
3. Mārtiņš Zajankovskis
4. Artūrs Zuļģis
5. Arturs Linde
6. Oskars Gūtmanis
7. Aivars Bergs
8. Juris Vītols Pūpols
9. Ivo Noviks
10. Jānis Indārs
11. Mārtiņš Skrolis
12. Krišs Zilgalvis
13. Mikus Embrekts
14. Uldis Lapsiņš
15. Aivis Jansons
16. Magnuss Kārkliņš
17. Ēriks Zadeiks
18. Emīls Cinis
19. Krists Aņiskovecs
20. Andris Pirktiņš
21. Rihards Ieviņš
22. Lauris, Blīgzna
23. Eduards Rēns
24. Uģis Skopāns
25. Jānis Bērziņš
26. Elvis Lapselis
27. Jānis Miezītis
28. Mārtiņš Kišuro
29. Mareks Kairis
30. Dainis Lapiņš
31. Kristers Ģērmanis
32. Bruno Rožkalns
33. Kārlis Kelle
34. Andris Stikāns
35. Jānis Horeliks
36. Jānis Vilnis
37. Nauris Rags
38. Edgars Veisbergs
39. Agris Baltmanis
40. Rožkalns Garix
41. Edvarts Studens
42. Eduards Paķis
43. Gatis Bērziņš
44. Jānis Zemītis
45. Aigvars Eglītis
46. Toms Grīnbergs
47. Agris Indričevs
48. Artis Čonka
49. Dāvis Mālnieks
50. Miks Dūcis
51. Edijs Krēmanis

Divnieki

1. Gatis Bērziņš, Marita Stendere
2. Andris Pirktiņš, Rihards Ieviņš
3. Mareks Kairis, Ilze Kaire
4. Uģis Skopāns, Andris Stikāns
5. Tomas Jaunzems, Mārtiņš Ceblis
6. Jānis Horeliks, Kintija Horelika
7. Aigvars Eglītis, Eduards Paķis
8. Agris Indričevs, Artis Čonka

Atbalsta