no
+15 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+15 °C
Ice
Air


News

ShowelRace SUPERSTAGE 1!Statistic - 8019 times
Publication date - 2016.11.29.

Visnotaļ nepateicīgos laikapstākļos un ar vairāk kā stundu garu elektrības pārrāvumu visā tuvākajām apkaimē tika oficiāli aizsākta jauna ShowelRace tradīcija – SUPERSTAGE(sacensības no bobsleja trases pašas augšas). Pirmajā, jeb BLACKOUT posmā skaidri varēja noteikt, kam nepateicīgie laikapstākļi nāk par labu, bet kuram nopietni traucē. Tāpēc gandrīz visās diciplīnās pjedestāls bija nedaudz citādāks kā ierasts.
Sievietēm uzvaras garšu atguvusi Ance Jankava, kura veica jaunu ierakstu vēstures grāmatās, uzvarot pirmajā SuperStage sezonas posmā. Negaidīti vāju sniegumu uzrādīja Gunita Turauska, kura tika uzskatīta par vienu no galvenajām favorītēm. “Lēnais” ledus Gunitai noteikti nepatīk un šo posmu viņa gribēs aizmirst pēc iespējas ātrāk. Gunitas neveiksmes lieliski izmantoja Kintija Horelika, kura pēc pirmā brauciena pat spēja nedaudz nervus pakutināt arī Ancei Jankavai. Otrajā braucienā gan Jankava bija stipri pārāka, tāpēc Kintijai godam nopelnīta sudraba medaļa. Bet goda pjedestālu noslēdza vēl viena Ance. Ance Bērziņa. Visu cieņu Ancei. Abām Ancēm un Kintijai starp Ancēm.
Dāmu TOP3:
1. Ance Jankava
2. Kintija Horelika
3. Ance Bērziņa

Vīru konkurencē galvenā cīņa norisinājās starp Andri Stikānu un Artūru Zuļģi. Šie abi vīri vislabāk no visiem spēja izmantot laikapstākļu sniegtās priekšrocības savā labā. Pirmajā braucienā tas labāk padēvās Stikānam, kurš spēja noturēt nelielu pārsvaru pār Zuļģi. Zuļģis neapjuka un ar to pašu atbildēja Stikānam otrajā braucienā, atvinnējot Stikāna pārsvaru un par nieka 7 sekundes simtdaļām izvelkot uzvaru summā. Sen Zuļģis nebija bijis uz augstākā pakāpiena. Apsveicam ar šo panākumu!
Tātad Stikānam sudrabs. Trešā vieta Jānim Indriksonam, kurš gan atpalika no abiem iepriekšminētajiem kungiem stipri vairāk. Jāpiezīmē kāds interesants fakts. Arī ceturtajā un piektajā vietā bija pa Jānim. Viens Jānis pēc otra. :)
Vīru TOP3.
1. Artūrs Zuļģis
2. Andris Stikāns
3. Jānis Indriksons

Divnieku sacensības bija vienīgās, kur pjedestāls nemainīgs. Stikāns ar Indriksonu joprojām cīnās ar Turauskiem. Šoreiz Turauski divu braucienu summā gan izcīnīja uzvaru, bet tā uzvara gandrīz aizslīdēja gar degunu, jo Stikāns ar Indriksonu veica pārleicinoši ātrāko otro braucienu. Diemžēl bija nedaudz par ''īsu''. Trešie kā jau ierasts – Horeliki. Horelikiem diemžēl visu laiku atkārtojās viens un tas pats scenārijs. Pēc pirmā brauciena vēl cīnās par pirmo vietu, bet otrajā vismaz pozīciju parasti zaudē. Arī šoreiz bronza. Cerams, ka šis otrā brauciena lāsts kādreiz tiks pārtraukts. To Horelikiem arī novēlam.

Nākamais ShowelRace posms norisināsies no dāmu starta un būs trijnieku zīmē. 3.posms 3.decembrī. Varbūt no numeroloģijas viedokļa tas kaut ko nozīmē. Varbūt ir vērts papētīt, lai zinātu uz kuru dalībnieku likt likmi Optibet totalizātorā.


Subscribe to news letters

      

Other news


2016.12.05.
ShowelRace OverTime TV studijā jau 19:00!

2016.12.01.
Apģērba izvēle.

2016.11.24.
Notestē šovakar!

2016.11.22.
Sāksies Ice on Fire sacensību seriāls!

2022.02.25.
ATVĒRTA PAPILDUS REĢISTRĀCIJA SESTDIENAS(26.02.) SHOWELRACE TRENIŅAM!!!

2022.02.23.
UZMANĪBU!!! Mainīts CETURTDIENAS (24.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!! NENOKAVĒ PĒDĒJO IESPĒJU!!!

2022.02.11.
UZMANĪBU!!! Mainīts SESTDIENAS (12.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!!

2015.03.12.
Regulārā sezona beigusies, tiekamies SuperFinālā!

2015.02.03.
OPTIBET ShowelRace 5. posms vīriem! Apskats un FOTO
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close