no
+13 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+13 °C
Ice
Air


News

ShowelRace Xmas Special posma apraksts un foto galerijaStatistic - 6490 times
Publication date - 2018.12.27.

Priecīgus visiem nu jau pagājušos Ziemassvētkus! Cerams, ka visus apciemoja dāsns Salašļūcis un apdāvinājis ar jaunu lāpstu vai vismaz labākām sliecēm. Skaidrs, ka pie papildus svara visi cītīgi strādājuši pēdējās 3 dienas. Neatejot no galda. Bet pirms oficiālās Ziemassvētku svinēšanas bija arī ikgadējais ShowelRace Xmas Special. Par to kā mums tur gāja turpmāk tekstā un arī pāris foto.
Kā parasti sāksim ar dāmām. Dāmām pārliecinoši spēcīgākā izrādījās Ilze Kaire. Ne velti tieši Ilze ir uz nākamā posma plakāta. Ok, tā bija tikai sakritība, bet Ilze uzrādīja tiešām cienījamu rezultātu un, ja viņa sacenstos arī vīru ieskaitē, tad būtu 12.vietā. Visu cieņu! Tāpēc vien jau jābūt uz plakāta.
Nedaudz lēnāka, bet ne mazāk apbrīnas vērta – Dita Burve jeb vairumam labāk zināma kā slavenā Laimes rata Dita. Bet trešajā vietā Showelrace sieva Inese Helda.
Runājot par sievām(un vīriem), turpināsim ar divniekiem. Xmas Special posms bija verī spešal Kairu pārim, jo arī divniekos Kairi bija uz goda pjedestāla. Gan tikai sudrabs, bet tomēr. Nemainīgi ātrākie turpina būt Rūdolfs Riekstiņš un Eduards Paķis, bet bronza Andrim Pirktiņam ar Rihardu Ieviņu. Ne velti izcēlām Kairus, jo arī karaliskajā vīru ieskaitē tieši Kairi (Mareka personā) diktēja pirmo vijoli.
Jo garāka trase, jo vairāk izpaužās pieredze. To varēja just Xmas Special, jo galvenā cīņa bija starp vispieredzējušākajiem lāpstplēšiem Mareku Kairi un Jāni Horeliku. Pieredze viņus abus vieno, bet ir šis tas, kas atšķir. Ar ko atšķirās Mareks Kairis no Jāņa Horelika? Tas, ka Mareks katru nākamo braucienu veica lēnāk par iepriekšējo, bet Horeliks diametrāli pretēji. Iespējams, ka tieši vēl viens brauciens Jānim Horelikam pietrūka, lai apsteigtu Mareku Kairi. Bet par “iespējams” medaļas nedala un, tāpēc apsveicam Mareku ar godam nopelnīto zeltu. Sudrabs Horelikam, kurš atpalika par nieka 4 sekundes simtdaļām. Bet trešais palika jau par pjedestāla mēbeli kļuvušais Edijs Krēmanis. Tieši tik ātrs un stabils ir Edijs, praktiski katru reizi ciemojoties uz goda pjedestāla.
Precizitātes braucienos dāmām visprecīzākā izrādījās Dita Burve, otrā Ilze Kaire, bet trešā, pēc ilgāka pārtraukuma ShowelRace sacensību apritē atgriezusies – Lilija Romanova.
Divniekos precīzākie Kairu pāris, tad Andris Pirktiņš ar Rihardu Ieviņu un Rūdolfs Riekstiņš ar Eduardu Paķi.
Bet vīriem starp neticami blīviem rezultātiem visprecīzākais izrādījās Garijs Rožkalns, kurš abus braucienus veica ar nieka vienas simtdaļas starpību. Otrais Kārlis Kelle ar 2 sekundes simtdaļu starpībui, bet pjedestālu noslēdza Jānis Horeliks ar 9 simtdaļu starpību. Vērts pieminēt, ka ar mazāk kā sekundes pārsvaru izdevās nobraukt 22 vīriem. Tieši tik blīvi bija rezultāti precizitātes ieskaitē vīriem.

Arī nākamais posms jau šo sestdien būs spešal. Šoreiz Jaunā gada tematikā un kā galvenā fīča būs boulinga turnīrs ShowelRace dalībniekiem. Tātad papildus iespēja pierādīt sevi citos renes sporta veidos un tikt pie balvām. ShowelRace 6.posma apbalvošana noritēs boulinga turnīra laikā, tātad arī pirmo reizi regulārās sezonas posma apbalvošana notiks siltumā. Sīkums, bet ļoti patīkami. :)
Svarīgi zināt – ShowelRace 6.posma dalībniekiem turnīrs ir bez maksas. Galvenais ir reģistrēties gan posmam, gan turnīram.

Vairāk info par turnīru šeit: http://showelrace.com/lv/jaunumi/199-showelrace-ny-special-boulinga-miniturnirs

P.S. Neaizmirstiet arī, ka šodien(ceturtdien) 19:00 ir ShowelRace treniņš!


Subscribe to news letters

      

Other news


2019.01.28.
ShowelRace VI 8.posms 2.februārī jau pēc pāris dienām!

2019.01.02.
ShowelRace 6.posma jeb NY Special + boulings apskats un foto galerija

2018.12.26.
ShowelRace NY Special + boulinga miniturnīrs

2018.12.20.
Decembra ShowelRace maratona 1.posma apraksts un FOTO

2024.03.23.
ShowelRace X sezonas Superfināla un Ice on Fire foto apskats.

2024.03.23.
Showelrace X season Afterparty un After-words!

2024.03.05.
🔥🛷 **Noslēdzam sezonu ar ShowelRace Superfinālu un Ice on Fire sacensībām slidotājiem!** 🔥🛷

2018.09.10.
Kas ir ShowelRace? Tad šī prezentācija ir kā radīta Tev!

2018.01.18.
ShowelRace treniņš jau ŠODIEN!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close