-3 °C
+2 °C
Ice
Air

-3 °C
+2 °C
Ice
Air


News

Titānu cīņas sākušās jeb ShowelRace 8.posma apraksts un foto galerijaStatistic - 5317 times
Publication date - 2019.02.13.

ShowelRace regulārās sezonas finiša spurts ir sācies un finiša taisne jau praktiski saredzama. Tas nozīmē, ka arī titānu cīņas sākušās par uzvaru kopvērtējumā. Teorētiski visās klasēs līderu pārsvars ir pietiekošs, lai nesatrauktos par uzvaru. Bet kā mēs zinām no citiem gadiem, teorija ne vienmēr sakrīt ar realitāti. Un ne vienu reizi vien līderi savas pozīcijas beigās ir zaudējuši. Bet par visu pēc kārtas.
Vizuāli vispievilcīgākajā jeb sieviešu kategorijā līderei Kristīnei Stirnai dzīvi apgrūtina Kintija Horelika. Kintija ne tikai rāda nadziņus uz sezonas beigām, uzvarot jau otro posmu pēc kārtas, bet, šādi turpinot, jau būs ar šiem pašiem nadziņiem iekrampējusies kopvērtējuma kausā. Stirna gan sezonas laikā aizjozusi tālu pa priekšu un Horelikai vajadzīgs brīnums, lai to mainītu. Esam redzējuši ne tādus brīnumus vien. Var gadīties, ka viss pārsvars izkūst kā asfalts Latvijā atkušņa laikā. Astotajā posmā līderu trio: 1. Kintija Horelika, 2. Kristīne Stirna, 3. Linda Ozoliņa

Divniekos situācija ir daudz mierīgāka. Rūdolfam Riekstiņam ar Eduardu Paķi pietiek finišēt abos atlikušajos posmos un viņi garantē uzvaru kopvērtējumā, jo arī 8.posmā svinēja savu kārtējo uzvaru. Šoreiz konkurenti lika Riekstiņam ar Paķi pasvīst ne pa jokam, jo pēc pirmā brauciena atradās priekšā. Pēc pirmā brauciena līderu godā Jānis ar Kintiju Horeliki, bet otrie Andris Stikāns ar Uģi Skopānu. Škita, ka beidzot arī divniekos atgriezusies īsta intriga. Bet otrais brauciens jau visu salika pa vietām. Pirmie atkal Riekstiņš ar Paķi, otrie, saglabājot savu pozīciju, Stikāns ar Skopānu, bet uz trešo vietu atkrita Horeliki.

Vīriešu konkurencē intrigu par kopvērtējumu atgrieza Edijs Krēmanis, kurš šogad tik ļoti ātro Horeliku spēja atsviest uz 3.vietu posmā. Precīzāk, uz trešo vietu atsvieda Toms Grīnbergs(kurš arī kļuvis ļoti ātrs), bet fakts, ka Edijs Krēmanis posmā uzvarēja, dod vismaz teorētiskas iespējas Edijam Horeliku apsteigt arī kopvērtējumā. Protams, neskriesim notikumiem pa priekšu, jo Horeliks nebūt nedomā kādam kaut ko atdot. Lai gan viņam ir pieredze ar kopvērtējuma nopūdelēšanu. Tas atlikušos 2 posmus padarīs tikai interesantākus.

Precizitātes braucienos sievietēm visprecīzākā bija Linda Ozoliņa, viņai sekoja Kristīne Stirna un Baiba Dzene, kura jau pirmajā savā uznācienā tikusi uz pjedestāla.
Vīriešiem arī precizitātes braucienos labākais bija Edijs Krēmanis, otrais precīzākais bija Rihards Ieviņš, bet trešais precīzākais bija Kristers Ģērmanis.
Savukārt divniekiem labākie bija Andris Pirktiņš ar Rihardu Ieviņu, otrie Andris Stikāns ar Uģi Skopānu, bet trešie Mārtiņš Skrolis ar Uldi Lapsiņu, kuri pirmo reizi iemēģināja spēkus divniekos.

Nākamais posms jau 16.februārī. ShowelRace VI sezonas 9.posms jeb Valentine’s Day Special. Izmanto iespēju un brauc divniekā ar 50% atlaidi!
Savukārt tiem, kuri vēl nav izlēmuši, kā nosvinēt Valentīndienu, iesakām reģistrēties ShowelRace Training day 14.februārī. Neatkarīgi no tā vai Tev ir pāris vai nav, tā būs neaizmirstamākā Valentīndiena Tavā mūžā. Vismaz viena no noteikti. Atceries, ka šis ir viens no noslēdzošajiem šīs sezonas treniņiem(un posmiem), tāpēc atlikt vairs nav ko. Ja vienīgi naudu nākamajam posmam.

Tiekamies trasē jau rīt treniņa un sestdien Valentine’s Day Special posmā.


Subscribe to news letters

      

Other news


2019.02.18.
ShowelRace 10.posmā vietu skaits ir limitēts! NENOKAVĒ REĢISTRĀCIJU!

2019.02.15.
URSA Sportswear īpašais piedāvājums ShowelRace dalībniekiem!

2019.02.04.
Kaspars Breidaks radio SWH ēterā stāsta par savu pirmo ShowelRace pieredzi. Vērts paklausīties! :)

2019.02.03.
ShowelRace Valentine's Special - 50% atlaide 200% emocijām!

2024.02.22.
Ekskluzīvi! ShowelRace treniņbraucieni no vīru starta!!!

2024.02.20.
ShowelRace X sezonas 5.posma foto apskats.

2024.02.07.
UZMANĪBU!!! ATTENTION!!! UWAGA!!! Treniņa laiks ir mainīts!!!

2016.12.06.
ShowelRace 3.posma foto un apraksts jeb "ANCES UZBRŪK!"

2015.01.30.
Optibet Open jau rīt! Programma.
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close