-3 °C
+2 °C
Ice
Air

-3 °C
+2 °C
Ice
Air


News

EXTRA ShowelRace āra treniņš grupās līdz 10 personām, SESTDIENĀ!Statistic - 3492 times
Publication date - 2020.12.11.

Sestdien, 12.decembrī, plkst. 13:30 notiks ShowelRace EXTRA ĀRA treniņš. Treniņi paredzēti visiem gribētājiem, bet ne vairāk kā 10 personām vienā grupā. Treniņi notiks ārtelpās. Iekštelpās uzturēties nebūs atļauts. Visu treniņa laiku VISIEM dalībniekiem jābūt maskās vai ķiverēs. Visu treniņa laiku jāievēro 2 metru distance.

Ja reģistrēties vēlēsies vairāk par 10 dalībniekiem, tad būs atvērta reģistrācija otrai grupai, kura sāks treniņu 14:10. Nevienā no grupām nebūs atļauts lielāks dalībnieku skaits par 10. Reģistrācija ir OBLIGĀTA, lai var visus sadalīt grupās, nepārsniedzot maksimāli pieļaujamo dalībnieku skaitu. Lūgums to respektēt.

Vēlamais ekipējums:
Silta jaka, cimdi, bikses, apavi. Lāpstu un ķiveri nodrošina organizātors. Obligāta prasība ir kārtīgi cimdi. Gadījumā, ja cimdi ir aizmirsušies, noteikti par to brīdini sacensību organizatorus, lai var Tev sagādāt rezerves cimdus.
Drošības ekipējums:
Mēs iesakām elkoņsargus individuālajās disciplīnās, lai līdz minimumam samazinātu arī zilumu iespējas. Divniekos tie ir OBLIGĀTI. Aizmugurē sēdošajam ceļusargi. Vieniniekos ceļusargi NAV nepieciešami.
Ja elkoņsargu pašiem nav un nav arī, kur tos aizņemties, tad tos var palūgt organizātoriem.

UZMANĪBU!
Sakarā ar Covid-19 izplatību un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lūgums iepazīties ar pasākuma organizatoru noteiktajiem papildus drošības pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai:

1) Visiem pasākuma dalībniekiem obligāti jānēsā maskas, izņemot brīžus, kad uzvilktas ķiveres. Gadījumā, ja kādam no dalībniekiem maska nebūs pieejama, organizātori izsniegts vienreiz lietojamās sejas aizsargmaskas. Uz vietas būs iespēja iegādāties arī vairākas reizes lietojamas sejas maskas. Sejas maskas cena 5EUR.
2) Uzturēšanās ģērbtuvēs nebūs atļauta. Ģērbtuvēs būs tikai labierīcību izmantošana.
3) Katram dalībniekam jābūt savai ķiverei. Ja gadījumā nav pieejama sava ķivere, pasākuma organizātori izsniegs katram dalībniekam ķiveri. Mainīšanās ar ķiverēm nebūs atļauta.
4) Treniņā piedalās tikai reģistrētie dalībnieki. Skatītāji vai līdzbraucēji NAV ATĻAUTI.
5) Pirms un pēc pasākuma visas organizātoru izsniegtās ķiveres, lāpstas un aizsargi tiks dezinficēti. To pašu darīt aicinām visus dalībniekus arī ar savu personīgo inventāru.
6) Papildus ierobežojumu vai aizliegumu gadījumā pasākums tiks pārcelts uz citu norises datumu. Gadījumā, ja kāds pasākums sezonas laikā nevarēs tikt pārcelts, dalībniekiem un abonementiem samaksātā dalības maksa par konkrēto nenotikušo/nepācelto pasākumu tiks atgriezta. Pārmaksāto naudu arī varēs izmantot treniņbraucienu vai Superfināla apmaksai.
7) Pasākuma norises vietā būs pieejami bezmaksas dezinfekcijas līdzekļi.
8) Par citiem drošības pasākumiem vai papildinājumiem pasākuma dalībnieki tiks informēti gan soc.tīklos, gan e-pastos. Lūgums reģistrācijas laikā ievadīt aktuālās e-pasta adreses, lai informācija nepaslīdētu garām.
9) Gadījumā, ja kāds dalībnieks kategoriski atteiksies pildīt organizātoru, trases vai valstī noteiktās prasības Covid-19 izplatības mazināšanā vai arī būs aizdomas par dalībnieka iespējamo inficēšanos, konkrētais dalībnieks netiks ielaists pasākumā.
10) Pirms pasākuma un pasākuma laikā iespējama dalībnieku ķermeņa temperatūras mērīšana. Gadījumā, ja kādam dalībniekam temperatūra būs paaugstināta (virs 37,4 grādi), dalībniekam tiks liegta dalība pasākumā.
11) Visus dalībniekus lūgums ierasties pasākumā jau atbilstoši saģērbtus un pilnā ekipējumā.


Subscribe to news letters

      

Other news


2021.01.13.
Baudi ziemas priekus, kur vien pats vēlies! Sniega kameru noma ar piegādi!

2020.12.22.
Nepaliec bez dāvanas! Pasūti visuniversālāko dāvanu EVER!

2020.12.10.
EXTRA ShowelRace āra treniņš grupās līdz 10 personām!

2024.02.22.
Ekskluzīvi! ShowelRace treniņbraucieni no vīru starta!!!

2024.02.20.
ShowelRace X sezonas 5.posma foto apskats.

2024.02.07.
UZMANĪBU!!! ATTENTION!!! UWAGA!!! Treniņa laiks ir mainīts!!!

2020.10.05.
ShowelRace 8.sezona jau no 7.novembra!!!

2018.02.12.
Šļūc pretī savam Valentīnam!

2017.11.27.
Sniega nav, bet LEDUS IR! ShowelRace 2.posms jau 2.decembrī!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close