-12 °C
-12 °C
Ice
Air

-12 °C
-12 °C
Ice
Air


News

Otrā posma vīriem apskats un FOTOStatistic - 9863 times
Publication date - 2014.11.20.

Latvijas Republikas 96.dzimšanas dienai par godu sestdien norisinājās Skeleton.lv Ice Track Showel Race 2.sezonas 2.posms vīriešiem. Šajās sacensībās dalību tajās pieteica arī četri Austrijas izlases kamaniņu sportisti kā arī viens dalībnieks no Maskavas, kurš bija ieradies no Krievijas galvaspilsētas īpaši uz šīm sacensībām.
Austrieši bija sagatavojuši īpašu pirms starta sagatavošanās šova programmu, kura gan nepalīdzēja cīņā ar daudz pieredzējušākajiem dalībniekiem. Finālā labākais no austriešiem palika 17.vietā.
Daudz interesantāka cīkstēšanās izvērtās starp mūsu pašu bāleliņiem, kuri mēģināja sadalīt TOP10. Siltā laika un lielās sarmas dēļ kā papildus miestarības pārbaude bija sniegs trasē. Tieši šis apstāklis daudziem neļāva uzrādīt augstvērtīgus un stabilus rezultātus abos braucienos. To, ka ledus visiem viens un rezultāts atkarīgs no katra paša meistarības pierāda Jāņa Indriksona un Andra Stikāna pārliecinošais sniegums. Par Indriksona uzvaru lielu šaubu nebija, jo viņa lielākais konkurents Artūrs Zuļģis nestartēja, bet Vladislavs Kuzminskis pieļāva rupjas kļūdas otrajā braucienā. Vienīgais, kurš spēja izrādīt nopietnu konkurenci Jānim bija Andris Stikāns, pie tam startējot no beigām. Stikāns pagaidām ir arī vienīgais braucējs šajā sezonā, kuram ir izdevies kaut vienā braucienā uzvarēt Indriksonu. Tas Andrim izdevās otrajā braucienā, pierādot, ka arī rookie(pirmā sezona) braucēji spēj pacīnīties par pirmo vietu. Pirmajā braucienā iekrātais pārsvars gan bija pietiekošs, lai Indriksons uzvaru nosargātu. Uzvara otrā posmā pēc kārtas.
Pēc pirmā brauciena vissīvākā cīņa bija par ceturto vietu starp Arni Jurgeli un Andri Pirktiņu, kurus šķīra vien divas sekundes simtdaļas. Pirktiņš gan spriedzi neizturēja un otrais brauciens pagalam neveiksmīgs. Jurgels abus braucienus nobrauca stabili, kas konkurentu nestabilitātes dēļ ļāva pakāpties uz 3.vietu. Fantastisks kāpums izdevās Jānim Zemītim, kurš pēc pirmā brauciena bija 10.vietā, bet pēc otrā spēja pakāpties uz augsto 4.vietu. Arī Jānis Horeliks, kurš spēja no 9.vietas pakāpties uz piekto, nodrošinot šī brīža sezonas kopvērtējumā augsto 3.vietu. Īpašas ovācijas no Skeleton.lv arī Normundam Saukānam, kuram beidzot izdevās ielauzties TOP6.
Savukārt pie lielākajām neveiksmēm šoreiz jāpiemin Vladislava Kuzminska katostrofāli veiktais otrais brauciens, kurš Vladam no 3.pozīcijas lika noslīdzēt uz 19.vietu. Kā arī Roberta Cauča nespēja ieķerties 8.vietā un palikšana 20.vietā no finālistiem. Abiem novēlēsim vairāk veiksmes nākamajos posmos.


TOP6 Showel Race 2.posmā:
1. Jānis Indriksons
2. Andris Stikāns
3. Arnis Jurgels
4. Jānis Zemītis
5. Jānis Horeliks
6. Normunds Saukāns


Pēc šī posma ļoti raibs un interesants izskatās šī brīža sezonas kopvērtējums. Tas sola vēl ne vienu vien intrigu sezonas gaitā un ar vien nopietnāku cīņu par vietām turpmākajos posmos.


TOP6 sezonas kopvērtējumā:
1. Jānis Indriksons 450
2. Arnis Jurgels 376
3. Jānis Horeliks 352
4. Vladislavs Kuzminskis 338
5. Raimonds Zemītis 336
6. Jānis Zemītis 328


Nākamais Showel Race posms 29.novembrī, kad startēs sievietes un divnieki. Starp citu, tas arī būs izšķirošais posms komandu sadalē, jo galīgo komandu sastāvu jānosauc līdz 1.decembrim. Tāpēc, ja Tev vēl nav komandas vai Tu meklē komandu, pēdējais brīdis to izdarīt!
Ja ir problēmas ar komandas atrašanu vai nokomplektēšanu, palīdzēsim “brīvajiem aģentiem” atrast komandas biedrus, izveidojot īpašu “brīvo aģentu” sienu.


Subscribe to news letters

      

Other news


2014.11.25.
Meklē komandu? Sūti info!

2014.11.24.
KIVI TV par Showel Race

2014.11.14.
LAST CALL reģistrācijai Showel Race 2.posmam vīriem!

2014.11.12.
UZMANĪBU! Izmaiņas sacensību norises laikos!

2023.11.23.
ShowelRace Black Friday MEGA SALE!!!

2023.11.16.
Jaunā ShowelRace X sezona IR KLĀT!

2023.11.05.
ShowelRace 3.posma fotogalerija

2015.03.18.
Cat Super Fināla apskats un FOTO

2015.02.10.
TRAINING DAY S02E03!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close