-4 °C
-2 °C
Ice
Air
lat / eng


-4 °C
-2 °C
Ice
Air


News

Skeleton.lv Open Ice Track Showel Race 2. PosmsStatistic - 9342 times
Publication date - 2013.11.18.

Sestdien, 16.novembrī, Valsts svētku aizsegā, norisinājās Skeleton.lv Open Ice Track Showel Race otrais posms. Salīdzinot ar pirmo posmu, dalībnieku skaits bija audzis vairāk kā divas reizes, sasniedzot 45 dalībnieku robežu, stipri sarežģījot ne tikai cīņu par pjedestālu, bet arī par ieskaites punktiem kopvērtējumā.


Vīri.


To, ka dalībnieki nav sabraukuši vienkārši “nošļūkt”, pierādīja jau treniņbrauciena rezultāti, daudziem labojot savus personiskos rekordus, bet Edgaram Reinfeldam pat atkārtoti labojot sevis paša uzstādīto trases rekordu. Šķita jau, ka Edgars arī šoreiz dominēs, neatstājot nevienam cerības. Ar to mierā nebija Kaspars Zeltiņš, kurš, uzrādot fantastisku laiku pirmajā braucienā, atbīda Reinfeldu uz otro vietu. Ar katru braucienu pārliecinošāk izskatās Mārtiņš Elsts, piesakot arī savu kandidatūru uz TOP3, tāpat arī jaunpienācējs Artūrs Zuļģis.
Viss izšķīrās finālbraucienā, kurā kvalificējās tikai TOP20 rezultātu uzrādītāji.
Finālbrauciens izvērtās par nervu pārbaudi daudziem. Pirmo pārsteigumu nodemonstrēja Raimonds Zemītis, kurš uzrādot 2.labāko laiku visā braucienā pakāpās no 22. uz 9.vietu! Pilnīgi pretēju sniegumu nodemonstrēja Roberts Caucis un Andris Bergmanis, pilnībā “norokot” savus braucienus, noslēdzot TOP20 lejas galu. Iepriekšējā posmā 3.vietas ieguvējs Kristaps Maļinovskis arī nesavalda lāpstu un zaudē vēl vairākas pozīcijas. Kaut kur trasē sekundes “atrada” Artūrs Zuļģis, uzrādot labāko laiku otrajā braucienā starp visiem dalībniekiem un nopietni sevi piesakot uz uzvaru visā posmā. To, ko Artūrs trasē atrada, to Mārtiņš Elsts pazaudēja, izstājoties no cīņas par goda pjedestālu. Pienāca laiks līderu duo teikt savu gala vārdu un noteikt galīgo vietu secību. Netipiski sev, Edgars Reinfelds pieļāva vairākas kļūdas trasē un uzrādīja tikai 7.laiku, ļaujot Zuļģim cerēt pat uz pirmo vietu debijas reizē, taču Kaspara Zeltiņa nervu noturība izrādījās stiprāka. Lai gan otrajā braucienā uzrādīts 3.labākais laiks, ar to pilnīgi pietika, lai noturētu savu līdera godu un tiktu kronēts par 2.posma uzvarētāju.


Dāmas.


Savukārt sieviešu ieskaitē turpina dominēt Ance Jankava, otrajā braucienā pat uzrādot 4.rezultātu visu dalībnieku ieskaitē un paliekot 5.vietā 45 dalībnieku konkurencē. Tā turpinot, Ance drīz iejauksies arī vīru TOP3.
Dalībnieču skaitam lēnam augam sieviešu ieskaitē, arvien sīvāku konkurenci Ancei sāk izrādīt arī Gunita Balode. Daudziem par pārsteigumu, Gunitai uz papēžiem šoreiz mina jaunpienācēja Zane Fimbauere, ar katru nākamo braucienu uzlabojot savu rezultātu. Rūta Šulte pēdējā braucienā “paņēma uz pieredzi” sacensību jaunāko dalībnieci Kintiju Horeliku, pēdējā braucienā atņemot Kintijai 4.vietu.


Kopvērtējums.


Vīriešu kopvērtējumā pārliecinoši priekšā citiem ir Edgars Reinfelds. Pateicoties stabilam sniegumam, uz otro vietu pakāpies Mārtiņš Elsts, bet trešo vietu nosargājis Kristaps Maļinovskis.
Sieviešu konkurencē praktiski bez izmaiņām- Ance Jankava turpina palielināt pārsvaru. Gunita Balode stabili otrajā vietā, bet TOP3 noslēdz Rūta Šulte.


Straujais dalībnieku pieplūdums un blīvie rezultāti, liecina tikai to, ka cīņa par kopvērtējumu un iekļūšanu superfinalā tikai tagad pa īstam ir sākusies! Savukārt jaunpienācēju labie rezultāti – ka katram ir iespējas sevi pierādīt trasē jau ar pirmo braucienu.


Nākamās sacensības 21.decembrī. Rezultāti, foto u.c. informācija http://www.skeleton.lv/lv/open .


Izsakām lielu PALDIES mūsu atbalstītājiem!- Fiskars, RedBull, Optibet, Siguldas dizains, Bobsleja Trase, Wolf Studio, Xpro u.c.!


Foto: Renārs Koris


 


Subscribe to news letters

      

Other news


2013.11.21.
2. posma video apskats no Optibet

2013.11.19.
Skeleton.lv Ice Track Showel Race TRAINING DAY

2013.11.14.
Optibet video sveiciens no 1.posma!

2013.11.13.
Skeleton.lv Ice Track Showel Race 2.posms jau sestdien!

2021.01.13.
Baudi ziemas priekus, kur vien pats vēlies! Sniega kameru noma ar piegādi!

2020.12.22.
Nepaliec bez dāvanas! Pasūti visuniversālāko dāvanu EVER!

2020.12.11.
EXTRA ShowelRace āra treniņš grupās līdz 10 personām, SESTDIENĀ!

2015.02.25.
Divnieki noliek lāpstas, Jankava kapitulē. 5. posms Dāmām un Divniekiem. FOTO

2014.10.29.
Cāļus skaita pavasarī!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close