-3 °C
+2 °C
Ice
Air

-3 °C
+2 °C
Ice
Air


PAPILDUS REĢISTRĀCIJA SHOWELRACE TRENIŅAM 26.02. 2022.02.26.

Reģistrācijas sākums trasē: 16:50
Treniņbraucienu sākums: 17:15
Treniņbraucieni ilgst līdz 20:00

Treniņi paredzēti visiem gribētājiem, kuri vēlas izmēģināt, kas ir ShowelRace vai vienkārši paslidināties ar lāpstu prieka pēc.
Lai piedalītos treniņbraucienos priekšzināšanas nav nepieciešamas. Piedalīties var ikviens, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu.
Vietu skaits ir ierobežots. Vienā grupā pieļaujamais dalībnieku skaits nepārsniegs 20 personas.

Vēlamais ekipējums:
Silta jaka, cimdi, bikses, apavi. Lāpstu un ķiveri nodrošina organizātors. Obligāta prasība ir kārtīgi cimdi. Gadījumā, ja cimdi ir aizmirsušies, noteikti par to brīdini organizatorus, lai var Tev sagādāt rezerves cimdus. Piedalīties treniņbraucienos bez cimdiem ir aizliegts.
Drošības ekipējums:
Mēs iesakām elkoņsargus individuālajās disciplīnās, lai līdz minimumam samazinātu arī zilumu iespējas. Divniekos tie ir OBLIGĀTI. Aizmugurē sēdošajam ceļusargi. Vieniniekos ceļusargi NAV nepieciešami.
Ja elkoņsargu pašiem nav un nav arī, kur tos aizņemties, tad tos var palūgt organizātoriem.

Ja treniņu laiks atļaus, varēs veikt papildus braucienu par atsevišķu samaksu.

Jautājumu gadījumā rakstiet info@showelrace.com vai zvaniet 26131329!

UZMANĪBU!
Sakarā ar Covid-19 izplatību un valstī noteiktajiem ierobežojumiem, lūgums iepazīties ar pasākuma organizatoru noteiktajiem papildus drošības pasākumiem Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai:

1) Visiem treniņa dalībniekiem obligāti jābūt derīgam Covid-19 sertifikātam kopā ar personu apliecinošu dokumentu(derīgu ID-karti vai pasi).
2) Visu treniņu laiku jānēsā maskas, izņemot brīžus, kad uzvilktas ķiveres. Gadījumā, ja kādam no dalībniekiem maska nebūs pieejama, organizātori izsniegts vienreiz lietojamās sejas aizsargmaskas. Uz vietas būs iespēja iegādāties arī vairākas reizes lietojamas sejas maskas.
3) Uzturēšanās ģērbtuvēs būs atļauta tikai lai pārģērbtos, mantu uzglabāšanai un labierīcību izmantošanai.
4) Katram dalībniekam jābūt savai ķiverei. Ja gadījumā nav pieejama sava ķivere, pasākuma organizātori izsniegs katram dalībniekam ķiveri. Mainīšanās ar ķiverēm nebūs atļauta.
5) Līdz pulcēšanās ierobežojumu atcelšanai, pasākums notiks bez skatītājiem. Dalībnieki tiek aicināti lieki neriskēt un bez vajadzības neņemt līdz pavadošo sastāvu (radus, draugus u.t.t.), lai nepārsniegtu ierobežojumos noteikto cilvēku skaitu un neveicinātu pārlieku pulcēšanos.
6) Pirms un pēc pasākuma visas organizātoru izsniegtās ķiveres, lāpstas un aizsargi tiks dezinficēti. To pašu darīt aicinām visus dalībniekus arī ar savu personīgo inventāru.
7) Pasākuma norises vietā būs pieejami bezmaksas dezinfekcijas līdzekļi.
8) Par citiem drošības pasākumiem vai papildinājumiem pasākuma dalībnieki tiks informēti gan soc.tīklos, gan e-pastos. Lūgums reģistrācijas laikā ievadīt aktuālās e-pasta adreses, lai informācija nepaslīdētu garām.
9) Gadījumā, ja kāds dalībnieks kategoriski atteiksies pildīt organizātoru, trases vai valstī noteiktās prasības Covid-19 izplatības mazināšanā vai arī būs aizdomas par dalībnieka iespējamo inficēšanos, konkrētais dalībnieks netiks ielaists pasākumā.
10) Pirms pasākuma un pasākuma laikā iespējama dalībnieku ķermeņa temperatūras mērīšana. Gadījumā, ja kādam dalībniekam temperatūra būs paaugstināta (virs 37,4 grādi), dalībniekam tiks liegta dalība pasākumā.
11) Iespēju robežās dalībniekus lūgums ierasties pasākumā jau atbilstoši saģērbtus un pilnā ekipējumā, lai mazinātu iespējamo drūzmēšanos ģērbtuvēs.

Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close