-1 °C
☁️
+11 °C
Ledus
Gaiss

-1 °C
☁️
+11 °C
Ledus
Gaiss


Rezultāti - ShowelRace VI sezonas 5.posms jeb X-Mas Special

Nr. Nosaukums Treniņš Brauciens 1 Brauciens 2 Summa
1. Mareks Kairis 0:48.72 0:49.27 0:49.60 1:38.87
2. Jānis Horeliks 0:50.06 0:49.50 0:49.41 1:38.91
3. Edijs Krēmanis 0:49.57 0:49.91 0:49.72 1:39.63
4. Rihards Ieviņš 0:51.23 0:50.07 0:49.73 1:39.80
5. Toms Grīnbergs 0:50.70 0:51.03 0:50.57 1:41.60
6. Kristaps Ruska 0:55.67 0:51.56 0:50.94 1:42.50
7. Kārlis Kelle 0:51.85 0:51.84 0:51.82 1:43.66
8. Andris Stikāns 0:50.13 0:50.56 0:53.48 1:44.04
9. Agris Baltmanis 0:52.81 0:52.40 0:52.08 1:44.48
10. Eduards Paķis 0:51.41 0:52.87 0:51.89 1:44.76
11. Garix Rozkalns 0:53.05 0:52.70 0:52.69 1:45.39
12. Kristers Ģērmanis 0:54.49 0:53.03 0:53.29 1:46.32
13. Jānis Bērziņš 0:54.23 0:54.04 0:53.61 1:47.65
14. Andris Pirktiņš 0:55.68 0:53.70 0:53.97 1:47.67
15. Rūdolfs Riekstiņš 0:54.23 0:54.24 0:54.66 1:48.90
16. Dāvis Mālnieks 0:54.56 0:54.93 0:54.72 1:49.65
17. Jānis Kārkliņš 1:21.89 0:55.77 0:55.04 1:50.81
18. Gatis Ozoliņš 0:57.09 0:56.62 0:56.49 1:53.11
19. Elvis Lapselis 0:57.91 0:57.06 0:56.14 1:53.20
20. Niks Ozols 0:58.23 0:56.66 0:56.55 1:53.21
21. Edgars Podgornijs 0:59.31 0:59.21 0:56.06 1:55.27
22. Emīls Cinis 1:00.40 0:58.40 0:59.22 1:57.62
23. Kaspars Eglītis 1:05.39 1:00.06 0:59.42 1:59.48
24. Jānis Meiers 1:04.29 1:01.80 0:57.99 1:59.79
25. Gatis Grencis 1:11.19 1:00.00 1:01.27 2:01.27
26. Mārtiņš Kuikulītis 0:57.75 1:03.26 0:58.95 2:02.21
27. Ivo Noviks 1:02.12 1:02.48 1:00.28 2:02.76
28. Raivo Aselbors 1:02.70 1:03.21 0:59.86 2:03.07
29. Martins Ansons 1:05.23 1:07.23 0:58.05 2:05.28
30. Jānis Vidruskis 1:22.34 1:06.26 1:03.41 2:09.67
31. Dāvis Plotnieks 1:21.89 1:07.03 1:04.04 2:11.07
32. Andrejs Ostrovskis 1:07.62 1:06.88 1:05.92 2:12.80
33. Mateusz Lubecki 1:07.78 1:08.77 1:07.65 2:16.42
34. Kristaps Balinskis 1:31.97 1:11.65 1:05.17 2:16.82
35. Mārtiņs Vēvelis 1:07.74 1:04.62 1:15.84 2:20.47
36. Ģirts Grīnbergs 1:13.64 1:18.35 1:06.48 2:24.83
37. Kaspars Jankovskis 1:08.73 1:21.30 1:12.81 2:34.11
38. Valters Durevskis 1:31.91 1:23.23 1:16.74 2:39.97
39. Jānis Voiceščuks 0:57.95 0:57.09 DNS DNS
40. Kaspars Breidaks 1:04.39 0:58.78 DNS DNS
41. Jack Oliver 1:14.15 1:02.30 DNS DNS
42. Shawn, Bacon 1:24.69 1:07.08 DNS DNS
43. Christian Fisher 1:24.48 1:08.40 DNS DNS
Sacensību grupa, kurās dalībnieku vietas tiek sadalītas pēc uzrādītā labākā (ātrākā) laika divu sacensību braucienu summā.



Atbalsta