-1 °C
Clouds b27de3c8ebba11bf4fe1da98c533618e173a54adc80b5861198eb25a62aa092c
+11 °C
Ledus
Gaiss

-1 °C
Clouds b27de3c8ebba11bf4fe1da98c533618e173a54adc80b5861198eb25a62aa092c
+11 °C
Ledus
Gaiss


Rezultāti - ShowelRace 7. sezonas 1.posms jeb SHOWELEEN (Halloween Special Edition)

Nr. Nosaukums Treniņš Brauciens 1 Brauciens 2 Summa
1. Andris Stikāns 0:43.95 0:43.48 0:41.78 1:25.26
2. Aigvars Eglītis 0:43.35 0:43.03 0:43.19 1:26.22
3. Elvis Lapselis 0:44.65 0:44.36 0:43.48 1:27.84
4. Dāvis Mālnieks 0:45.23 0:44.09 0:43.99 1:28.08
5. Garijs Rozkalns 0:45.21 0:44.36 0:44.53 1:28.89
6. Uldis Lapsiņš 0:46.24 0:44.57 0:45.74 1:30.31
7. Mikus Embrekts 0:47.54 0:45.62 0:45.30 1:30.92
8. Mārtiņš Kišuro - 0:46.19 0:45.29 1:31.48
9. Mārtiņš Skrolis 0:47.08 0:46.65 0:45.75 1:32.40
10. Bruno Rozkalns 0:46.67 0:47.34 0:47.74 1:35.08
11. Kaspars Garda 1:18.13 0:45.96 0:49.88 1:35.84
12. Krists Aņiskovecs 0:50.31 0:49.24 0:47.14 1:36.38
13. Māris Vinklers 0:51.46 0:49.07 0:48.40 1:37.47
14. Miks Černovskis 0:54.38 0:48.82 0:49.29 1:38.11
15. Edgars Dundurs 0:51.74 0:49.68 0:48.58 1:38.26
16. Jānis Traubergs 1:00.92 0:50.98 0:49.90 1:40.88
17. Krists Marhilevičs 1:03.94 0:50.21 0:51.81 1:42.02
18. Edvards Lansmanis 1:01.22 0:54.93 0:50.49 1:45.42
19. Dāvis Līcītis 1:00.08 0:56.37 0:52.09 1:48.46
20. Mārtiņš Mičulis 0:54.99 0:56.31 0:52.21 1:48.52
21. Pauls Plešaunieks 1:00.89 0:55.21 0:54.45 1:49.66
22. Adres Vare 1:03.39 0:57.04 0:54.43 1:51.47
23. Sven Saar 1:22.60 0:56.91 0:54.85 1:51.76
24. Artūrs Šlosbergs 1:02.25 0:57.13 0:54.72 1:51.85
25. Dāvis Plotnieks 0:56.58 0:55.42 0:56.76 1:52.18
26. Pēteris Pastars 0:53.23 1:02.69 0:49.53 1:52.22
27. Gusts Ošmucnieks 1:00.83 0:56.36 0:57.73 1:54.09
28. Niks Rozenbergs 1:31.75 1:01.72 0:53.04 1:54.76
29. Mārtiņš Krauze 2:05.36 1:00.95 0:54.02 1:54.97
30. Toms Alsbergs 1:10.23 0:55.76 1:00.31 1:56.07
31. Ain Harmson 1:04.98 1:00.04 0:57.75 1:57.79
32. Reinis Nitišs 1:21.19 0:55.00 1:03.65 1:58.65
33. Elgars Celmiņš 1:08.18 1:02.78 1:00.75 2:03.53
34. Edmunds Gronskis 1:05.12 0:59.69 1:03.94 2:03.63
35. Niklāvs Mičulis 1:12.50 1:03.04 1:03.15 2:06.19
36. Sandijs Hans 2:55.85 1:09.44 0:57.89 2:07.33
37. Dins Ievāns 1:00.04 1:13.22 0:55.56 2:08.78
38. Jānis Indārs 0:50.59 1:16.53 0:54.70 2:11.23
39. Valerijs Ozols DNF 1:14.14 1:00.13 2:14.27
40. Edgars Staune 1:17.04 1:07.10 1:10.58 2:17.68
41. Edgars Podgornijs 0:49.26 0:49.45 DNS DNS
42. Ivars Beitāns 1:21.37 0:57.13 DNS DNS
43. Edgars Fresh 1:15.33 0:57.73 DNS DNS
44. Markus Kuokkanen 0:58.75 0:59.10 DNS DNS
45. Jānis Kalnājs 1:02.04 1:20.22 DNS DNS
46. Sergejs Nikolajevs 2:19.53 1:28.89 DNS DNS
47. Jānis Macpans 1:17.65 1:30.20 DNS DNS
48. Edmunds Gronskis DNS DNS DNS DNS
49. Toms Siliņš DNS DNS DNS DNS
50. Kristaps Bērze DNS DNS DNS DNS
Pasākuma grupa, kurās dalībnieku vietas tiek sadalītas pēc uzrādītā labākā (ātrākā) laika divu pasākuma braucienu summā.



Atbalsta
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk    close