no
+12 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+12 °C
Ice
Air


News

Kurš grauzdēs čiekurus?Statistic - 10002 times
Publication date - 2016.12.14.

Sen senos laikos kādā trīs burtu radio bija rubrika Pans Kleksis. Neko tieši nepasakot, Pans virpināja intrigas klausītāju prātos. Šonakt sapnī mūs apciemoja Pans Kleksis, kurš skaidroja, kas nu gaidāms ShowelRace sezonā un kādām intrigām jāgatavojās. Stāstīja tik ticami, ka nevarejām nepadalīties.
Ja kādam šķita, ka galvenās ShowelRace intrigas saistītas ar jauniem trases vai ātruma rekordiem, tad tas ir visai tālu no patiesības. Galvenās intrigas vērpjās aizkulišu cīņās. Kā nu ne, ja saldākais pīrāgs ir nevis individuālās uzvaras, bet komandu ieskaite. Vidējam homo sapiens neko neizteiks vārdu salikums Komandu ieskaite. Tāpēc neliels skaidrojums. Komandu ieskaite ir punktu summa, ko veido katra posma labākais rezultāts vīru, dāmu un divnieku ieskaitē un komanda, kura savāc visvairāk punktus sezonā, iegūst JACKPOT – 1000EUR.
1000EUR ir pārāk salds kumoss, lai to atstātu citiem saplosīšanai. Un te sākās viss interesantākais, jo kāroto kumosu iegūst nevis tas, kurš domā par personīgajām ambīcijām, bet tas, kurš šo šaha partiju izspēlēs visgudrāk. Te runa nav tikai par spēcīgāko dalībnieku savākšanu vienkopus, bet arī par punktu atņemšanu konkurentiem. Tātad arī nākamo spēcīgāko dalībnieku jeb zelta kārts pievienošanu savai kāršu kavai.
Ja sezonas sākumā šķita, ka Čiekurs PRO ShowelRacing Team partiju izspēlēja visprātīgāk, savā īpašumā iegūstot uzreiz divus galvenos trumjus – Aigvaru Eglīti un Anci Jankavu, tad šobrīd puzle salikusies pietiekoši interesanti, lai uzvaras kausus vēl nesvērtu kādam par labu. Jā, pēc Gunitas Turauskas fatālās neveiksmes 2.posmā šķita, ka Čiekurs PRO trāpījuši mērķī, pragmatiski veidojot komandas kodolu. Raivo Priedeslaipas fenomenālais sniegums pēdējā posmā šo teoriju vēl vairāk apstiprināja. Šķita, ka zelta kārts ir tieši Raivo. Bet te nu bija Vasarassvētki! Pēc Turauskas fiasko, gājienu ar zirgu veica tieši Turauski, veicot rokādes komandas sastāvā. Jo patiesībā Raivo Priedeslaipa šobrīd vairāk cīnās pats ar savu komandas biedru Eglīti, cik daudz ar konkurentiem(protams, nedaudz bojājot izredzes arī konkurentiem, atnemot vērtīgos punktus).
Uz doto brīdi zelta kārts ir neviens cits kā... priekškars krīt... ANCE BĒRZIŅA! Jā, tieši Ance ar savu lielisko sniegumu šajā sezonā savāca Turauskiem tik nepieciešamos kopvērtējuma punktus(pēc Gunitas neveiksmes) un atņemot tos citām komandām. Patiesībā ne jau Čiekurs PRO ir šīs rokādes lielākie zaudētāji(lai gan Bērziņas iztrūkums ļautu tieši čiekuriem būt pārliecinošu līderu godā ar vismaz 103 punktu pārsvaru), bet gan Horeliku un Kairu ģimenes uzņēmums “Seniori Uzbrūk!”. Ai, cik ļoti šobrīd pietrūkst 8 punktu, ko Ance būtu pienesusi(vai vēl vairāk, 80 punktu, ko tā būtu atņēmusi X-surikātiem, ja nebūtu nevienā komandā). Tas nedotu līdera godu, bet pietuvinātu gan. Līdz robežai, kura šķistu visai aizsniedzama, ņemot vērā faktu, ka gan vīriešu ieskaitē, gan divniekos seniori ir starp līderiem un regulāri siro zelta virzienā. Te nu bija... Gan uzbrūkošajiem senioriem, gan čiekuriem, egles dēliem(un meitām). Sezona, protams, vēl tikai pusē un pagaidām sirdsmiers vairāk vērojams Čiekuru pusē, bet X-Surikāti vēl nav padevušies cīņā par VIP lounge. Vismaz stratēgiski. Cāļus(“piķi”) skaita rudenī(šajā gadījumā gan pavasarī) un varbūt vēl pārējām komandām izdosies uzgrauzdēt pa čiekuram. Skatīsimies... intrigu netrūks. Vismaz tā Pans Kleksis vēsta.
Šādas komandu sastāva rokādes būtiski iedragājušas arī pirmā gada čempionu “Pingvīnu” izredzes pacīnīties par “štuku”. Lai gan pingvīni pastiprināja sastāvu ar spēcīgo Aiju Ambrasu, tomēr džeku korpuss šogad nevelk parādi. Uz doto brīdi pat iekļūšana komandu trijniekā šķiet kā laimes rata griešana Super Bingo. Teorētiski iespējama lielā loze, bet ticamākais, ka būs vien “Lāču Maize”(nenoniecinot Lāču Maizi, bet tomēr).
Realitāte, protams, atšķirās no sapņainām vīzijām un var jau teikt, ka Pans konkrēti murgo, dabūjis kārtīgi ar Fiskars lāpstu pa galvu. Bet to mēs vēl redzēsim, kuru nākamajos posmos RedBull cels spārnos. Tikmēr Optibet totalizātors gaida jūsu prognozes. Cīņa tikai sākusies. Gan par "štuku" komandām, gan CAT viedtālruņiem individuālajās ieskaitēs.

Piedalies arī Tu ShowelRace sacīkstēs. Jo tie, kuri necīnās par godalgotām vietām, cīnas par Sportland dāvanu kartēm!
Piesakies: www.showelrace.com

* rakstā nav izmantota produktu ievietošana un jebkura produkta pieminēšana ir tikai nejauša sagadīšanās.


Subscribe to news letters

      

Other news


2016.12.14.
Horelika lāsts ir gāzts! SuperStage 2.posma FOTO un apskats!

2016.12.13.
Showelrace Stila Grāmata. Pirmais paragrāfs - Apavi.

2016.12.06.
ShowelRace 3.posma foto un apraksts jeb "ANCES UZBRŪK!"

2016.12.05.
ShowelRace OverTime TV studijā jau 19:00!

2024.03.23.
ShowelRace X sezonas Superfināla un Ice on Fire foto apskats.

2024.03.23.
Showelrace X season Afterparty un After-words!

2024.03.05.
🔥🛷 **Noslēdzam sezonu ar ShowelRace Superfinālu un Ice on Fire sacensībām slidotājiem!** 🔥🛷

2015.11.02.
1. Posms Dāmām un Divniekiem. APSKATS un FOTO

2015.02.14.
Sveiciens Valentīndienā no Skeleton.lv!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close