no
+14 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+14 °C
Ice
Air


News

Horelika lāsts ir gāzts! SuperStage 2.posma FOTO un apskats!Statistic - 9338 times
Publication date - 2016.12.14.

Vecā labā patiesība - izmēram ir nozīme. Vislabāk izmēra, precīzāk garuma, nozīmi jau sen atkoduši Optibet Superstage dalībnieki. Garāka trase, tātad par gandrīz 200 metriem vairāk baudas, prieka, action, spriedzes, adrenalīna un ātruma. Vēl vairāk. Šie papildus 200 metri ļāvuši pamosties tiem dusošajiem, kuri līdz šim palikuši ēnā. Citiem vārdiem – parādījusies iespēja uzvaras laurus plūkt arī citiem, kuri šo visnotaļ patīkamo ekstru līdz šim bija palaiduši garām.
Dāmu konkurencē gan šie papildus metri neiemidzināja sezonas pārliecinošo līderi Anci Jankavu. Pēc pirmā brauciena gan šķita, ka uz brīdi Ance tomēr aizsnaudusies, jo ļāva ļoti aizsniedzamā attālumā pietuvoties Gunitai Turauskai. Šis fakts gan atmodināja Jankavu un otrajā braucienā jau Ance visu salika pa plauktiņiem. Laikam Ancei patīk kārtība, jo vismaz viņas karaļvalstī viss pa vietām. Kārtējais zelts. Gunitai Turauskai droša otrā vieta. Uz trešo “pleķi” uz īsu brīdi pretendēja arī Kristīne Stirna, bet otra Ance visu kontrolēja. Jau kārtējo reizi iezogoties uz goda pjedestāla.
Daži uzlabojumi braukšanas tehnikā ļāvuši Stirnai uzlēkt vēl nebijušos augstumos, bet šoreiz lēciens vēl bija nedaudz par īsu, lai aizķertos aiz pjedestāla. Tas nekas. Vismaz Kristīne tagad zin, ka pjedestāls nav tik tālu, cik šķita pirms SuperStage posma.
Vīriem Optibet SuperStage bija kā ģenerālmēģinājums pirms regulārās sezonas 4.posma. Iespējams kāds nesens bloga ieraksts pamatīgi sapurinājis “Seniori Uzbrūk!” komandas pārstāvjus. Jo tieši seniori spridzināja visiespaidīgāk. Būtībā konkurējot tikai savā starpā. Šajā mikroduelī pārāks izrādījās Jānis Horeliks, beidzot laužot ieilgušo “Horeliku lāstu”. Horelika lāsts ir gāzts! Gandrīz vai kā dzejā, vismaz atskaņas jaušamas. Īstās atskaņas šim manīsim nākamajā posmā. Otrais Mareks Kairis. Tas īsumā.
Beidzot trāpījis mērķī, Horeliks jau noskatījis nākamo mērķi – Aigvaru Eglīti! Nav labāka laika, kad gāzt Eglīti, kā Ziemassvētku tuvošanās. Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks un tieši Horeliks ir visvairāk pelnījis šādu dāvaniņu. Cerams, ka Horeliks šogad uzvedies labi un sezonas laikā aktīvi rakstījis vēstulītes Salavecim. Brīnumi notiek un varbūt šis ir īstais brīdis, lai Optibet totalizātorā liktu tieši uz Janku. Vienīgais, kurš vēl centās mīt senioriem uz papēžiem bija Artūrs Zuļģis. Lai gan Zuļģis augumā padevies ražens, šie soļi gan bijuši biš par īsu. Katrā ziņā Zuļģis šogad ir spēcīgs un noteikti gatavs spert kādu platāku soli. Varbūt jau nākamajā posmā. Galvenais, lai, sperot plato soli, beigās nesanāk špagats. Ledus tāda slidena padarīšana.
Der atzīmēt vēl vienu censoni. Ar atgriešanos, Cilvēk Latekss! Izlaidis vairākus posmus, Raimonds Zemītis pierādīja, ka neko daudz nokavējis nav. Nedaudz vairāk stabilitātes un pjedestāls būtu pavisam tuvu. Labi slīd tas latekss.
Divniekos beidzot uzvaras laurus plūca jaunas sejas. Viesturs ar Eduardu ilgi gāja uz mērķi. Beidzot viss “sagāja” kā vajag un abiem zelts kabatā. Varbūt šī uzvaras garšas izbaudīšana ļaus sajust asins garšu arī regulārās sezonas posmos, liekot panervozēt ierastajiem līderiem. Sen jau laiks. Citādi iesēdējušies par ilgu, laiks pastumt nost.
Otrajā vietā Uģis Skopāns ar Raivo Priedeslaipu. Bet trešajā vietā pilnīgs pārsteigums. Kurš teica, ka jauniņiem nav izredžu tikt pie medāļa? Veni, vidi, vici! Miķelis Visockis kopā ar Kārli Puriņu atnāca, ieraudzīja un izkapāja trešo “pleķi”! Un nemaz nebija tālu līdz sudrabam. Moderni būtu teikt - maybe next time!

Nākamais posms jau šo sestdien Optibet X-mas Special. Tad arī redzēsim, kurš šogad labāk uzvedies un aktīvāk rakstījis Salavecim vēstules. Skatīsimies, kurš dancos ap eglīti, bet kurš Eglīti gāzīs. Savukārt tiem, kurus X-mas Special posmā nesatiksim, sniegšu nelielu svētku padomu. Galvenais nedarīt tā kā bērnība teica mana vecmamma:”Un tagad laiks aizdegt eglīti!”
Par skaistiem un drošiem svētkiem! :)


Subscribe to news letters

      

Other news


2017.01.05.
Lāpstu šļūcēji un slidotāji pārraksta vēsturi!

2016.12.21.
Optibet ShowelRace 4.sezonas 4.posma apskats un foto jeb Maģiskais Četrinieks!

2016.12.14.
Kurš grauzdēs čiekurus?

2016.12.13.
Showelrace Stila Grāmata. Pirmais paragrāfs - Apavi.

2024.03.23.
ShowelRace X sezonas Superfināla un Ice on Fire foto apskats.

2024.03.23.
Showelrace X season Afterparty un After-words!

2024.03.05.
🔥🛷 **Noslēdzam sezonu ar ShowelRace Superfinālu un Ice on Fire sacensībām slidotājiem!** 🔥🛷

2014.12.17.
CAT ShowelRace OPEN apskats un FOTO!!!

2014.12.02.
ShowelRace 2. posma Dāmām Un Divniekiem apskats un FOTO!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close