-4 °C
-2 °C
Ice
Air
lat / eng


-4 °C
-2 °C
Ice
Air


News

Winter Fest lielā galerija beidzot ir klāt!Statistic - 6393 times
Publication date - 2018.03.23.

Winter Fest lielā galerija beidzot ir klāt! Lai neapjuktu bilžu virpulī, klāt arī apraksts 3 vārdos par to, kā tad mums gāja. Tagad visu pēc kārtas. Sāksim ar ShowelRace Superfinālu.
Ja biji uz vietas, tad noteikti zini, ka sieviešu konkurencē Showelrace Superfinālā pie savas pirmās uzvaras lāpstu šļūkšanas braucējas karjerā tika Indra Dzērve. Viņai sekoja Kintija Horelika un Linda Ozoliņa. Pārsteidzošs trijnieks. Sevšķi tiem, kuri seko līdzi lāpstšļūcēju gaitām.
Tik pat pārsteidzoši vīriešu konkurencē zelta medaļa aizceļoja uz Franciju, jo to izcīnīja Antoine Bellon. Ko, lai saka - Viva la France! Šķiet, ka šī ir pirmā zelta medaļa vīriešu konkurencē 5 gadu laikā, kuru neizcīna mūsu pašu puikas. Starptautiskā konkurence saasinās.
Maza vēsturiskā atkāpīte. Sieviešu konkurencē reiz vienā posmā zelta medaļa aizceļoja pie krievu kamaniņsportistes Demčenko. Tas tā, ja nu Tevi pēkšņi pērņēma ziņkārība par šo faktu. Tas gan nebija Superfinālā. Franču precizitātes nezvēram(sacensības bija uz precizitāti, nevis uz ātrumu) sekoja labākie draugi Artūrs Zuļģis un Aigvars Eglītis. Viņus abus vieno ne tikai abu vārdu pirmais iniciālis, sīva cīņa visas sezonas garumā, bet šoreiz arī identisks rezultāts precizitātes braucienos. Tātad bronza šoreiz izpalika, bet bija divas sudraba medaļas. Vismaz teorētiski, jo tehniski otrs sudrabs joprojām tiek kalts.
Divniekos arī neiztika bez pārsteigumiem. Tas, ka uzvarēja Rihards Ieviņš ar Andri Pirktiņu nebūt nebūtu tik liels pārsteigums, jo abi brauc lieliski. Pārsteigums bija tas, ka Andris Pirktiņš nemaz nebija Andris Pirktiņš, bet gan Gints Dreija. Kurš to būtu zinājis? Traucoties uz 80km/h Andri no Ginta neatšķirtu pat miesīgā māte. Un jā, tieši tik ātri sestdien traucās divnieku ekipāžas.
Ja biji uz vietas, tad zini, ka tas nebūt nav pārspīlēts. Ja nebiji, tad atliek gaidīt oktobri, kad atkal visi trauksies ar lapstu neticamā ātrumā! Ok, taisnības labad jāsaka, ka mēs, protams, zinājām par šo rokādi dalībnieku starpā, bet intrigai līdz pēdējām slēpām to no pārējiem. Tik ļoti slēpām, ka apbalvošanas laikā uz brīdi paši aizmirsām, kurš tad bija tas “brother from another mother”, kurš tik veiksmīgi spēja aizstāt Andri Pirktiņu. Ja divniekos jums nepieciešams labs aizstājējs, tad ziniet, ka Gints Dreija ir jūsu rīcībā. Pēc Superfināla Gintam deguns noteikti ir gaisā un honorārs būtiski pieaudzis. Nekas. Nedaudz pagaidiet, kaēr intrigas ap šo faktu norimsies un tad arī Gintu sarunāt būs vieglāk(lasi, lētāk).
Bez Showelrace mūs priecēja, bet citus pamatīgi šokēja, slidotāji jeb Ice on Fire fināla dalībnieki. Te gan pārsteigumu mazāk. Šveices asais nazītis atkal tik pat precīzs kā viņa dzimtenē ražotie pulksteņi un pelnīta pirmā vieta. Jauns trases rekords ar vienkārši un daudzkārši neticamu rezultātu. Alpos retināto gaisu savilcies Šveices brīnums Kilians Brauns atkal spridzināja ne pa jokam. Ne velti Šveice slavena ar savām zelta rezervēm. Vēl vienu zelta stieni medaļas veidā rezervēm pievienojis arī Kilians.
Nopakaļ Kilianam jau no sākta gala skrien mūsu pašu brīnums – Jānis Jasenovičs. Šoreiz gan distance starp abiem braucējiem bija stipri par lielu. Jānim būs motivācija nākamajam gadam. Bet pjedestālu noslēdza vēl kāds Francijas un Irānas pārstāvis Sebastien Rastagar jeb starp slidotājiem labāk zināms kā BABAK. Visvairāk nepaveicās somu raķetei Jarkkam Tuononenam. Visu sezonu viņš spēja gan uzrādīt labus rezultātus, gan uzvarēt kādā no posmiem. Finālā pa kritienam katrā braucienā un tikai 8.vieta. Vilšanās sejā bija acīmredzama, jo Jarkka bija atbraucis pēc medaļas.
Runājot par medaļām. Savā starpā tās dalīja arī bobslejisti. Divu Oskaru cīņā “mazo” Oskaru uz pieredzi paņēma “lielais” Oskars. Tātad 2018.gadā par Latvijas Čempionu bobslejā kronēts Oskars Melbārdis.
Bet tas vēl nav viss. Vēl jau bija nebijušas sacensības skeletonā. Pilnīgi jaunizceptais precizitātes formāts spilgti nodemonstrēja, kāpēc Latvija ir skeletona lielvalsts. Ja ātrumā jaunie skeletonisti vēl iepaliek no Dukurbrother-iem, tad precizitātē tie jau tagad var rādīt piemēru. Jaunuzceptajās un pirmajās šāda veida sacensībās uzvar neviens cits kā jaunuzceptais skeletonists Elvis Veinbergs. Sveikī!!! Viņam sekoja vēl viens šogad lieliski startējušais juniors Krists Netlaus, bet trešo vietu dalīja Latvijā un Pasaulē tik ļoti mazpazīstamais Martins Dukurs ar Ivo Šteinbergu.
Un pat tas vēl nav viss. Arī kamaniņsportisti skaidroja attiecības savā starpā stafetē. Nenoliegsim, ka stafete viennozīmīgi ir visskatāmākā un interesantākā disciplīna kamaniņu sportā. Arī šoreiz intriga saglabājās līdz pat beigām. Finiša spurtā uzvarēja pieredze jeb brāļu Šicu, Kivlenieka un Zirnes veidotā komanda, pierādot, ka pieredzei ir milzīga nozīme.
Vēl jau bija Olimpiešu sveikšana, autogrāfu un foto sesijas, akumulatoru turēšana, vesera sišana, Olipiskā trase bērniem, nobraucieni pa starta estekādi, Dzelzs Vilks, kas visu ierībināja un daudzas citas aktivitātes. Kamēr 3 vārdos apralstījām, visi burti jau beidzās. Tieši tik daudz visa kā bija.

Vēl tik vēlējāmies izteikt milzonīgu pateicību Siguldas novada pašvaldībai, Siguldas Bobsleja trasei, Pafbet.lv, CAT, GoPro, Sportland, Venden, Bobsleja un Skeletona Federācijai, Akumulatoru Centram, Palladium, Cherry Picking, Siguldas Sporta centram, visam trases personālam, kā arī tiem daudzajiem pasākuma apmeklētājiem. Bez jums visiem tas nebūtu iespējams vai arī tas nebūtu TAS! Paldies arī laikapstākļiem! Tie bija lieliski svētki mums visiem!
Cerams, ka Winter Fests radīja jums visiem pozitīvas emocijas un jūs visus redzēsim arī nākamgad!
Ar šo visu mēs oficiāli paziņojam, ka ZIEMAS SEZONA IR NOSLĒGUSIES!
Stafetes kociņu nododām vasarai! :)


Subscribe to news letters

      

Other news


2018.09.10.
Kas ir ShowelRace? Tad šī prezentācija ir kā radīta Tev!

2018.09.03.
ShowelRace VI sezonas kalendārs ir klāt!

2018.03.14.
Treniņu laiki 15. un 16.martā!

2018.03.14.
Reģistrējies WINTER FEST AFTERPARTY

2021.01.13.
Baudi ziemas priekus, kur vien pats vēlies! Sniega kameru noma ar piegādi!

2020.12.22.
Nepaliec bez dāvanas! Pasūti visuniversālāko dāvanu EVER!

2020.12.11.
EXTRA ShowelRace āra treniņš grupās līdz 10 personām, SESTDIENĀ!

2018.02.14.
Saldākais Valentīndienas piedāvājums EVER! :)

2017.03.01.
PASTEIDZIES! 2.MARTA TRENIŅĀ ATLIKUŠAS TIKAI DAŽAS BRĪVAS VIETAS!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close