-2 °C
+2 °C
Ice
Air

-2 °C
+2 °C
Ice
Air


News

Laipni lūgti 37 sekunžu klubiņā jeb ShowelRace 7.posma foto galerija un aprakstsStatistic - 5028 times
Publication date - 2019.01.29.

Tieši pirms 10 dienām mēs aizvadījām ShowelRace VI sezonas 7.posmu. Interesanti, ka skaitļu salikums 6+7 atspoguļojās arī dalībnieku skaitā, jo tieši tik (67) bija dalībnieku kopā. Zīmīgi arī, ka tieši šajā posmā skaitlim 7 bija liela nozīme, jo 7.posmā izveidojās sava veida “37 sekunžu” klubiņš. Jā, tie ir lāpstšļūči, kuri traucās ātrāk kā vējš, jo spēj trasi veikt ātrāk par 38 sekundēm. Tātad mēs bijām daudz un bijām mega ātri! :) Kā parasti par visu pēc kārtas. Sāksim ar daiļo dzimumu.
Šoreiz sieviešu kategorija priecēja ar šajā sezonā spēcīgāko dalībnieču sastāvu. Ieradās uz doto brīdi visas ātrākās un to arī varēja redzēt rezultātos. Šī brīža rekordiste Kintija Horelika pierādīja, ka šobrīd ir pati ātrākā, pārliecinoši apsteidzot savas konkurentes. Kopvērtējuma viena no līderēm Kristīne Stirna savukārt apliecināja, ka ir galvenā favorīte uz kopvērtējuma kausu, nodrošinot sev 2.vietu. Savukārt Ilze Kaire apliecināja, ka ar viņu vienmēr jārēķinās uz goda pjedestāla, tiekot pie kārtējās medaļas.
Divniekos necerēti spraigs duelis izvērtās starp Andri Stikānu ar Uģi Skopānu un Tomu Grīnbergu ar Eduardu Paķi. Eduarda ierastais komandas biedrs Rūdolfs Riekstiņš bija devies komandējumā, tāpēc Eduardam nācās meklēt citus palīgus cīņā par medaļām. Priekš debijas divniekos Toma Grīnberga rezultāts ir gana labs. Pēc pirmā brauciena Skopstiku (Skopāna un Stikāna) pārsvars bija nieka 1 sekundes desmitdaļa, kas šosezon ir bijusi mazāka starpība cīņā par zelta medaļām divniekos. Otrajā braucienā gan pārsvars pieauga, bet pat neskatoties uz to, cīņa tiešām bija aizraujoša un beidzot intriga saglabājās līdz pat beigām.
Karaliskajā vīriešu disciplīnā gāja visjautrāk. Gan dalībnieku skaita, gan to uzrādīto rezultātu ziņā.
Cīņa par medaļām bija tik sīva, ka rezultātu rokāžu dēļ kādam varēja arī sareibt galva. Pēc pirmā brauciena Jānis Horeliks uzstāda jaunu trases rekordu, iegūstot visai iespaidīgu pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem. Otrajā vietā, atpaliekot 4 sekundes desmitdaļas (tas ir ļoti daudz) atradās Edijs Krēmanis, bet trešajā vietā vēl 21 simtdaļu vairāk atpalika Toms Grīnbergs. Kaut kur stipri tālāk bija Artūrs Zuļģis. Tas bija mānīgi, jo otrajā braucienā tieši Artūrs bija pirmais, kurš uzsāka cīņu par pjedestālu, trasi veicot ātrāk par 38 sekundēm, kļūstot par tikai 2. dalībnieku, kurš sacensībās spējis nobraukt tik ātri. Tomam Grīnbergam argumentu šoreiz pietrūka un nācās šķirties no bronzas. Toties ļoti spēcīgi argumenti uzradās Edijam Krēmanim, kurš uzstādīja jaunu trases rekordu (37.55), nopietni apdraudot Horelika it kā ļoti drošo zeltu. Tātad Edijs kļuva par 3.dalībnieku, kurš veicis trasi ātrāk par 38sekundēm. No vienas puses var teikt, ka Horeliks spiedienu izturēja, jo pirmo pozīciju tik tiešām nosargāja. No otras puses, tas viņam izdevās par nieka 3 sekundes simtdaļām. Tas ir gandrīz tik pat ātri, cik VID veic nodokļa uzreiķinu, ja nesamaksā laikus. Tieši tik maz šķīra Krēmaņu Ediju no Horeliku Jāņa. Fantastika!
Runājot par to, cik kuru šķīra no kā, turpināsim ar precizitātes sacensībām. Arī precizitātes braucienos bija kāds nebijis gadījums. Arī te šķīra 3 sekundes simtdaļas, bet šoreiz 3 sekundes simtdaļas bija visam vīriešu disciplīnas pjedestālam kopā ņemot. Jā, 3 dalībniekiem izdevās veikt abus savus braucienus tik līdzīgi, ka starpība katrā no tiem nebija lielāka par 0.01 sekundi. Par uzvarētāju gan kļuva Garijs Rožkalns, otrais palika Dāvis Mālnieks, bet pjedestālu noslēdza Jānis Miezītis, kuram šķiet šīs bija pirmās sacīkstes vai vismaz noteikti pirmais pjedestāls.
Sievietēm visprecīzākā Kintija Horelika, tad Kristīne Stirna un Sintija Markova, bet divniekos Mareks ar Ilzi Kairi, otrie Uģis Skopāns ar Andri Stikānu, bet trešie Andris Pirktiņš ar Rihardu Ieviņu.

Nākamais posms jau pēc dažām dienām, tāpēc nenokavē reģistrāciju ceturtdienas treniņam un sestdienas sacensībām. Būs aizraujoši!

Tagojam sevi FB bildēs, dalāmies ar albūmu, reģistrējamies laikus un ierodamies trasē nekavējot!


Subscribe to news letters

      

Other news


2019.02.04.
Kaspars Breidaks radio SWH ēterā stāsta par savu pirmo ShowelRace pieredzi. Vērts paklausīties! :)

2019.02.03.
ShowelRace Valentine's Special - 50% atlaide 200% emocijām!

2019.01.28.
ShowelRace VI 8.posms 2.februārī jau pēc pāris dienām!

2019.01.02.
ShowelRace 6.posma jeb NY Special + boulings apskats un foto galerija

2024.02.22.
Ekskluzīvi! ShowelRace treniņbraucieni no vīru starta!!!

2024.02.20.
ShowelRace X sezonas 5.posma foto apskats.

2024.02.07.
UZMANĪBU!!! ATTENTION!!! UWAGA!!! Treniņa laiks ir mainīts!!!

2018.01.15.
X-MAS Special foto galerija un apraksts

2017.12.05.
ShowelRace dala zeltu Tautas klasē
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close