no
+24 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+24 °C
Ice
Air


News

Lāpstplēšu dienas posma apraksts un pilnā foto galerija.Statistic - 3290 times
Publication date - 2019.11.21.

Lāčplēša diena ir 11.novembrī, bet Lāpstplēšu diena jeb ShowelRace 7.sezonas 2.posms bija piecas dienas vēlāk, 16.novembrī. Lai arī gala rezultāti šoreiz nebija tik blīvi kā citreiz, papildus spriedzi un intrigue radīja komandu ieskaite, kura tikai tagad sāk uzņemt īstos apgriezienus. Bet visu pēc kārtas. Esam īsti džentelpelmeņi un kā ierasts sāksim ar dāmām.

Dāmām jau otro posmu pēc kārtas galvenā cīņa notika nevis par zeltu, bet gan par atlikušo goda pjedestālu. Kristīnes Stirnas blāvais sniegums un Ilzes Kaires nospiedošais pārsvars zelta medaļnieci noteica jau priekšlaicīgi. Par sudrabu un bronzu cīņa bija daudz sīvāka. Par nieka 6 sekundes simtdaļām divu braucienu summā ātraka par Lindu Ozoliņu izrādījās Gunita Turauska. Lai arī Ozoliņai “tikai” bronza, jāuzteic viņas spēja būtiski uzlabot savu laiku 2.braucienā. Otra, kura būtiski uzlaboja savu laiku 2.braucienā bija Kintija Horelika, bet līdz pjedestālam vēl nedaudz pietrūka.

Vīriem sacensības bija kā “amerikāņu kalniņi”. Vienīgais, kurš bija stabils un neticami precīzs bija Jānis Zemītis. Abos braucienos pilnīgi identiski laiki. Tā ir tikpat reta parādība kā bezdeficīta budžets. Visi atcerās, ka kaut kas tāds kaut kad sen ir bijis… bet neviens konkrētu gadu nosaukt nevarēja. Jāņa stabilitāte šoreiz atalgota ar bronzu. Savukārt, pateicoties Edija Krēmaņa netipiskajai nestabilitātei, pie zelta beidzot tika Mareks Kairis. Pelnīti, jo Mareks šogad ir ļoti ātrs. Šis varētu būt Kairu gads. Savukārt sudrabu šoreiz izcīnija Andris Stikāns, kurš no Tautas klases pārgajis uz PRO. Ļoti veiksmīga klašu maina.
Rookie ieskaitē ātrākais bija Māris Liepa, bet Tautas klasē Aigvars Eglītis.

Divniekos pirmajā braucienā labāko rezultātu uzrādīja Rūdolds Riekstiņš ar Lindu Ozoliņu, pierādot, ka Eglīša/Paķa divnieks nav nekas neaizsniedzams. Diemžēl kļūda otrajā braucienā ne tikai izsēja pus sekundes handikapu, bet arī nopietni apdraudēja 2.vietu. Diemžēl arī Kairu divnieks kļūdījās un no trešās vietas atkrita uz 5.vietu, pie bronzas tiekot Artūram Zuļģim ar Gunitu Turausku.

Precizitātes braucienos visprecīzākā dāmām bija Laura Romanova, bet otrajā un trešajā vietā palika Ilze Kaire un Gunita Turauska.
Vīriem precizitātē dalīta trešā vieta Eduardam Paķim ar Jāni Kārkliņu. Pie medāļa gan tika Paķis, jo braucienos bijis ātrāks. Sudrabs Rūdolfam Riekstiņam, bet zelts Jānim Zemītim, kurš abos braucienos uzrādīja pilnīgi identiskus laikus. Gandrīz kilometru garo trasi divreiz pēc kārtas veikt līdz pat simtdaļām precīzi vienā laikā patiesībā ir ļoti sarežģīti. Tā ir stabilitāte augstākajā pakāpē.
Arī divniekos diviem divniekiem izdevās uzrādīt identiskus laikus. Veiksmīgāki(ātrāki) šajā duelī izrādījās Jānis Horeliks un Kintija Horelika, kuri tika pie zelta. Kamēr Garijs Rožkalns ar Bruno Rožkalnu ieguva sudrabu. Bronza Aigvaram Eglītim ar Eduardu Paķi.

Komandu ieskaitē JackPot izvilka Ice Rockets. Ledus raķetes pēc šī posma kļuva arī par kopvērtējuma līderiem.

Nākamais posms jau 30.novembrī. Neaizmirsti reģistrēties. Savukārt pārējos aicinām sekot līdz sacensībām un atbastīt dalībniekus klātienē! Sacensību sākums jau 18.00!

Tiekamies trasē!


Subscribe to news letters

      

Other news


2019.11.29.
BLACK FRIDAY piedāvājums divniekiem!

2019.11.23.
ShowelRace 7.sezonas 3.posms jau 30.novembrī!

2019.11.15.
ShowelRace 7.sezonas 2.posms jau 16.novembrī!

2019.11.09.
Jo laicīgāk reģistrēsies, jo lētāk būs!

2022.02.25.
ATVĒRTA PAPILDUS REĢISTRĀCIJA SESTDIENAS(26.02.) SHOWELRACE TRENIŅAM!!!

2022.02.23.
UZMANĪBU!!! Mainīts CETURTDIENAS (24.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!! NENOKAVĒ PĒDĒJO IESPĒJU!!!

2022.02.11.
UZMANĪBU!!! Mainīts SESTDIENAS (12.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!!

2019.10.30.
Pirmo reizi? Noderīgi padomi iesācējiem!

2019.03.21.
ShowelRace VI sezonas 10.posma foto apskats un apraksts
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close