-4 °C
-2 °C
Ice
Air
lat / eng


-4 °C
-2 °C
Ice
Air


News

Skeleton.lv Open Ice Track Showel Race 1. PosmsStatistic - 11158 times
Publication date - 2013.11.04.

Beidzot oficiāli tika atklāta Skeleton.lv Ice Track Showel Race pirmā sezona ar pirmo posmu 2.novembrī. Šis bija vēsturisks mirklis, jo šīs bija pirmās oficiālās šļūkšanas ar lāpstu sacensības Latvijas vēsturē!


Neskatoties uz visai draņķīgo laiku, sacensībās piedalījās 22 dalībnieki, kuru vidū bija arī mūsu goda viesis - pazīstamais autobraucējs Jānis Horeliks. Jānim gan lāpstas savaldīšana nenācās viegli. Šķiet, ka nemotorizēti transportalīdzekļi bez stūres nav Jāņa stihija. Un labi vien ir. Cerēsim, ka Jānis mūs priecēs ar panākumiem autosacīkstēs. Bija milzu prieks Jāni redzēt dalībnieku vidū un esam ļoti pateicīgi, ka viņš pagodināja mūs ar savu dalību.


Lai gan praktiski visiem sacensību dalībniekiem šī bija pirmā starta pieredze Siguldas Bobsleja un Skeletona trasē, sīva cīņa par goda pjedestālu sākās jau no pirmajiem šļūkšanas metriem.
Pēc pirmā finālbrauciena, vadībā atradās Kristaps Maļinovskis, pierādot, ka ne visu izsaka augums un svars. Otrais Normunds Kuzāks, kurš atpalika no Kristapa par nieka 18 sekundes simtdaļām, bet trešais Edgars Reinfelds. To, ka cīņa par goda pjedestālu bija tikai sākusies, pierādīja otrais brauciens. Otrajā finālbraucienā, kur dalībnieki startēja apgrieztā secībā, fantastisku braucienu veica Edgars Reinfelds, labojot līdz šim Marekam Mezencevam piederošo trases rekordu(!!!) un nopietni piesakot sevi kā galveno kandidātu uz pirmo vietu. Gandrīz par sekundi savu laiku uzlaboja arī Normunds Kuzāks, bet ar to bija par maz, lai pārspētu Edgara uzrādīto laiku. Savu gala vārdu teica arī Kristaps Maļinovskis. Diemžēl viņam neizdevās uzlabot savu laiku un divu braucienu summā nācās nokrist uz trešo vietu. To, cik spraiga cīņa bija par uzvaru, pierāda TOP3 uzrādīto laiku blīvums, jo nevienam neizdevās divu braucienu summā sasniegt pārsvaru, kas pārsniegtu sekundi.
Spraiga cīņa izvērtās arī par 4.vietu, kā arī par 8.- 10.vietu. Tikai pēdējā braucienā Rolands Rekke izrāva no rokām 4.vietu Mārtiņam Elstam, kurš tikai par nieka 15 sekundes simtdaļām divu braucienu summā atpalika no Rolanda uzrādītā rezultāta. Savukārt par 8.-10.vietu savā starpā rīvējās Jānis Trēziņš, Gatis Pērkums un Viktors Rožkalns.


Sieviešu konkurencē nekādas cerības parējām dalībniecēm neatstāja Ance Jankava. Ance dominēja tik pārliecinoši, ka arī kopējā ieskaitē palika 6.vietā, zaudējot tikai TOP5 vīriem. Ja Ance turpinās tik pat pārliecinoši, tad iekļūs arī uz vīru goda pjedestāla. Malacis, Ance!


Pateicoties Skeleton.lv un Optibet, pie balvām tika visi sacensību dalībnieki. Bet TOP3 sieviešu un vīriešu konkurencē ar lieliskām un vērtīgām balvām nodrošināja FISKARS, kā arī Red Bull un Optibet, bet no Skeleton.lv uzvarētāji saņēma arī iespēju nobraukt ar bobu.


Edgara Reinfelda labotais trases rekords un rezultātu blīvums pierāda, ka IKVIENAM ir lieliskas iespējas pacīnīties par uzvaru un pārspēt pat Olimpiskos vicečempionus. Tas ir tautas sports, kur visiem ir vienādas iespējas uz uzvaru. Piesakies sacensībām un pārliecinies par to arī Tu! :)


Paldies dalībniekiem par lielisko startu un emocijām, mūsu atbalstītājiem– Fiskars, Red Bull, Bobsleja un Skeletona Trasei, Optibet, Siguldas Dizains, Wolf Studio un Xpro – par palīdzību sacensību veiksmīgai norisei. Tiekamies visi jau 16.novembrī uz Skeleton.lv Showel Race 2.posmu!


Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc piesakies jau laikus.


Subscribe to news letters

      

Other news


2013.11.13.
Skeleton.lv Ice Track Showel Race 2.posms jau sestdien!

2013.11.05.
Sākusies reģistrēšanās 2.posmam

2013.10.31.
Sacenties trasē ar Jāni Horeliku!

2013.10.30.
Pirmais posms jau šo sestdien!!!

2021.01.13.
Baudi ziemas priekus, kur vien pats vēlies! Sniega kameru noma ar piegādi!

2020.12.22.
Nepaliec bez dāvanas! Pasūti visuniversālāko dāvanu EVER!

2020.12.11.
EXTRA ShowelRace āra treniņš grupās līdz 10 personām, SESTDIENĀ!

2015.01.07.
ROOKIE Challenge

2014.11.20.
Otrā posma vīriem apskats un FOTO
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close