no
+15 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+15 °C
Ice
Air


News

3. posma dāmām un divniekiem FOTO un apskats!Statistic - 10235 times
Publication date - 2014.12.30.

Ziemassvētku aizsegā un ļoti skaistās, kā arī neiedomājami fantastiski izrotātās eglītes fonā, norisinājās Skeleton.lv Ice Track Showel Race 3.posms sievietēm un divniekiem. Lielāku intrigu gan solīja divnieku braucieni, jo šoreiz sieviešu sacensībās 4 no TOP10 sportistēm bija izmantojušas “Ziemassvētku Brīvlaiku”. Tas, protams, ļāva vairāk izpausties pārējām dalībniecēm.
Laiks sacensībām bija ideāls, solot gāzt ne vienu vien rekordu. Brīnumainā kārtā neviens rekords gan netika gāzts. Par sacensību gaitu.
Pirmajā braucienā savu galvenās favorītes statusu apliecināja Gunita Balode, kura bija pārliecinoši pirmā, uzlabojot savu personisko rekordu, aiz sevis atstājot Lieni Bērziņu un Kintiju Horeliku. Abas iepriekšminētās līdz šim vēl ne reizi nebija kāpušas uz goda pjedestāla. Kintija pāris reizes bijusi tuvu pjedestālam, bet ne reizi nebija spējusi otro braucienu veikt tik pat sekmīgi, lai izcīnītu godalgotu vietu. Tā arī bija galvenā otrā brauciena intriga. Par pārsteigumu visiem un droši vien arī pašai sev, Kintija otro braucienu veica tikai par mata tiesu lēnāk, nekā Gunita Balode pirmo, arī uzstādot jaunu personisko rekordu, kas Kintijai ļāva ne tikai apsteigt Lieni Bērziņu, bet arī pacīnīties ar Gunitu par pirmo vietu. Tikai pirmajā braucienā iekrātais gandrīz 2 sekunžu pārsvars ļāva Gunitai noturēt pirmo vietu. Jāuzteic Gunita Turauska, kura debitēja individuālajās sacensībās un uzreiz spēja iegūt ļoti augsto 4.vietu. Kā arī Zane Sedlova, kura startēja tikai otro reizi, bet spēja ielauzties labāko sešiniekā. Abas šīs dalībnieces apliecina, ka cīņa par TOP6 kļūs tikai asāka un spraigāka.
Medaļnieču trio:
1. Gunita Balode
2. Kintija Horelika
3. Liene Bērziņa


Divnieku sacensībās intrigai papildus piešprici deva klīstošās leģendas par lidojošo lāpstu, kura traucās kā vējš un dod papildus trīs vīru spēku tās atradējam. Lai atspēkotu šīs runas jau pirms sacensībām šī lāpsta tika identificēta un izņemta no aprites. To, ka uzvaras pamatā nav brīnumlāpsta, bet meistarība pierādīja pirmais brauciens, kur TOP6 arī sadalīja šī brīža spēcīgākie divnieku pāri. Pēc pirmā brauciena trešie bija iepriekšējā posma uzvarētāji Kaufmane ar Kairi, otrie Zuļģis ar Staņu, bet pirmie bija jaunizveidotais superduets Indriksons ar Stikānu. Pēdējās spekulācijas par superlāpstu pilnībā izdzēsa Laima Kaufmane ar Mareku Kairi, kuri finālbraucienā samainījās vietām ar īpašās lāpstas gaidās ieslīgušajiem Gunitu Balodi ar Gunti Šeferu. Neko negaidot, bet ņemot to, kas ir, Kaufmane ar Kairi uzstādīja pārliecinoši ātrāko laiku otrajā braucienā, kas pamatoti ļāva cerēt uz augstākā kaluma medāli. Balodes un Šēfera gaidītā lāpsta gan brīnumus nerādīja un nācās noslīdēt uz tikai 6.vietu. Būtībā visi, kuri brauca pēc Kaufmanes un Kaira savus braucienus veica sliktāk. Zuļģis ar Staņu, atkrītot uz trešo vietu, bet superduets Indriksons ar Stikānu knapi nosargājot savu 2.vietu par nieka 32 sekundes tūkstošdaļām apsteidzot Zuļģi ar Staņu divu braucienu summā. Jau otro posmu pēc kārtas uzvarēja Laima Kaufmane un Mareks Kairis, pierādot, ka nevis superlāpsta, bet pareizas pieredzes un dailes proporcijas ir īstā uzvaras formula.
Līderu trio:
Kaufmane / Kairis
Stikāns / Indriksons
Zuļģis / Staņa


Nākamais Skeleton.lv Ice Track Showel Race posms norisināsies 10.janvārī, kad par uzvaru savā starpā cīnisies vīri. Šobrīd Showel Race sacensību triālā aizvadīta puse, tāpēc īstā cīņa vēl tikai priekšā. Reģistrējies sacensībām jau tūlīt – www.showelrace.com vai www.skeleton.lv.


UZMANĪBU! Sakarā ar to, ka 10.janvāris ir strādājošā sestdiena, Showel Race sacensību sākums ir pārcelts par stundu VĒLĀK!


Foto: Dmitrijs Šimanovskis


Subscribe to news letters

      

Other news


2015.01.07.
ROOKIE Challenge

2015.01.05.
Īsti veči nedejo - viņi šļūc ar lāpstu!

2014.12.17.
CAT ShowelRace OPEN apskats un FOTO!!!

2014.12.08.
CAT ShowelRace Open 13. decembrī!

2024.03.23.
ShowelRace X sezonas Superfināla un Ice on Fire foto apskats.

2024.03.23.
Showelrace X season Afterparty un After-words!

2024.03.05.
🔥🛷 **Noslēdzam sezonu ar ShowelRace Superfinālu un Ice on Fire sacensībām slidotājiem!** 🔥🛷

2015.03.11.
CAT SHOWELRACE SUPERFINAL iekļuvušo dalībnieku saraksts

2015.03.07.
Pēdējā iespēja!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close