no
🌥
+15 °C
Ice
Air
Logo ea6d90afc9868a4d6cc5ed984606f48842da03b368f6743520801168883452e1 lat / eng


no
🌥
+15 °C
Ice
Air


News

Showelrace Tautas klases 5.posma apskats un FOTO!Statistic - 3924 times
Publication date - 2018.02.26.
 dsc5134

Kamēr visa pasaules uzmanība bija veltīta Olimpiskajām spēlēm, tikmēr mūsu uzmanība bija vērsta Showelrace Tautas klases 5.posmam. Kā nu ne, ja kaislību un intrigu ziņā šis posms noteikti neatpalika no Pjončanas. Tuvojoties sezonas noslēgumam, ar vien aktuālāki kļūst jautājumi par kopvērtējumu. Līdz šim posmam nekas vēl nebija skaidrs nevienā no kategorijām. Par to vai šis posms ieviesa kādu skaidrību, lasi turpinājumā.

Neapšaubāmi intrigām bagātākā ir karaliskā vīriešu disciplīna. Gan tāpēc, ka vēsturiski visspraigākās cīņas notikušas tieši vīriešu starpā. Gan tāpēc, ka te katram punktam un katrai sekundes simtdaļai ir stipri vien augstāka likme.
Jau no paša sezonas sākuma izkristalizējās līderu kvartets, kuri cīnās un jauc viens otram gaisu katrā posmā. Šis posms nebija izņēmums. Pat viena desmitdaļa var izšķirt vai būsi pirmais vai ārpus pjedestāla. Arī šoreiz desmitdaļām bija izšķiroša nozīme. Vietu secība pēc katra brauciena tika maisīta kā kāršu kava pirms katras partijas. Pēc pirmā brauciena līdera godā bija sezonas galvenais favorīts Artūrs Zuļģis. Pavisam nedaudz atpalika viņa sīvākais konkurents Edijs Krēmanis. Edijam vēl nedaudz zaudēja iepriekšējo gadu galvenais favorīts Aigvars Eglītis, bet Eglītim nedaudz zaudēja Jānis Zemītis. Pēc otrā brauciena jau vietu secība pilnīgi cita. Jānim Zemītim nu jau zaudēja Aigvars Eglītis, bet Edijs Krēmanis spēja no pirmās vietas gāzt Artūru Zuļģi. Šī Krēmaņa uzvara posmā arī būtiski saasināja cīņu par uzvaru kopvērtējumā. Viss izšķirsies Tautas klases noslēdzošajā posmā 10.martā.

Noslēdzošajā posmā izsķirsies arī dāmu liktenis. Un galvenais jautājums būs vai Kristīnei Stirnai izdosies “izvilkt” uzvaru kopvērtējumā. Līdz šim posmam labākā pozīcijā bija Ance Jankava, bet pirmajā braucienā uzrādītais laiks neļāva Ancei pacīnīties ar Stirnu. Visa cīņa beidzās vēl nesākoties, jo Stirna savu izdevību izmantoja par visiem 100%. Šī uzvara ļāvusi Kristīnei izvirzīties arī priekšā cīņā par kopvērtējumu. Šī nebūs pirmā reize, kad sezonas beigās Ancei Jankavai noceļ kopvērtējuma kausu. Bet nesaki hop pirms neesi nošļūcis. Vēl viens posms ir un tas arī izšķirs vai Stirna spēs pārlēkt Jankavas barjerai vai arī Ance blakus kopvērtējuma kausam arī pieliks Stirnas ragus kā trofeju. Medības ir sākušās. Redzēs, kurai augstāks lēciens, bet kurai vēl pulvēris aptverē.
Trešajā vietā negaidīti ierindojās Linda Ozoliņa, beidzot no pjedestāla nostumjot uzreiz divas Gunitas. Abām Gunitām nebijis fiasko.

Vienīgā disciplīna, kur jau šajā posmā izdevās noskaidrot sezonas uzvarētājus bija divnieki. Lai arī viens posms vēl priekšā, būtiskas izmaiņas tajā nav gaidāmas. Formāli vēl 3.vietas liktenis nav izlemts un pretendenti ir pat vairāki. Bet pārējais pjedestāls ir jau skaidrs. Ar jaunu trases rekordu līdera godu šajā posmā un arī visā kopvērtējumā nodrošināja Aigvars Eglītis ar Eduardu paķi jeb tautā sauktais Paeglīšu duets. Tikpat pārliecinoši otrie gan posmā, gan kopvērtējumā bija Andris Stikāns un Jānis Indriuksons jeb Stikdriksoni. Trešajā vietā šoreiz bija Arnis Jurgels ar Gunitu Balodi, kuriem nedaudz zaudēja otra Gunita ar vīru Kristapu Turauski. Kopvērtējumā 3.vietas liktenis vēl ir vakants un noslēdzošais posms arī būs izšķirošais.

Ir sasniegta sezonas apogeja un viss izšķirsies oslēdzošajā posmā 10.martā. Gan kopvērtējuma liktenis, gan lojalitātes punktu un balvu kataloga balvu sadalījums, gan medaļu sadalījums posmā u.t.t. Jāatgādina, ka pirms 10.marta posmā vēl sekos 3.marta ShowelRace Ice Rage posms no vīru starta. Arī Ice Rage sacensībās tiks dalītas gan medaļas, gan kopvērtējums. Kā arī Akumulatoru centra un CAT konkursa balvas akumulatora turēšanā uz laiku. Ja vēl neesi to izmēģinājis, tad iesakām nepalaist šo iespēju garām. Galvenajā balvā pilnīgi jauns akumulators Tavam auto. Ir vērts pacīnīties. Pagaidām līdera godā Agris Baltmanis ar 1:10,56, kurš nedaudz apsteidzis Veniaminu Travko ar 1:08,35, bet trešajā vietā ir Uģis Skopāns ar 0:58,91. Jau sestdien noskaidrosim, kurš tad būs uzvarētājs. Piedalīties Akumulatora centra un CAT konkursā var ikviens. Gan dalībnieki, gan skatītāji.

Nāc un piedalies. Tiekamies trasē jau 3.martā!


Subscribe to news letters

      

Other news

Sr s05e06
2018.03.05.
ShowelRace regulārā sezona noslēgsies jau šo sestdien! NENOKAVĒ!
Img 3240
2018.03.02.
ShovelRace/ICE RAGE 4.posms 3.martā
Img 0545
2018.02.23.
Reģistrācija WINTERFESTAM jeb ShowelRace SUPERFINĀLAM ir ATVĒRTA!
Trenin%cc%a7s%cc%8c
2018.02.15.
Ienāc jau tagad uz www.showelrace.com un reģistrējies treniņam!
Showelrace superfinals 422 of 422
2020.03.30.
Ice on Fire jauns čempions jeb Superfināla galerija!
A crowd of people in silhouette raises their p86xybz
2020.03.11.
Reģistrējies ShowelRace SuperFināla AFTERPARTY!!!
 r2u9577 mk
2020.03.10.
Ice on Fire grand Finale is here!
Padoms nr3
2016.12.01.
Apģērba izvēle.
Showeleen square2
2015.10.23.
1.posms Sievietēm un Divniekiem jeb SHOWELEEN jau 31.oktobrī!
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close