no
+24 °C
Ice
Air
lat / eng


no
+24 °C
Ice
Air


News

Iepazīsties ar ShowelRace 7.sezonas jaunumiem un piesakies sezonas abonementam! LĪDZ 1.JŪLIJAM LĒTĀK!Statistic - 3011 times
Publication date - 2019.06.06.

Palaidi garām ShowelRace pirmssezonas sapulci? Nekas! Zemāk aprakstīsim galvenos šīs sezonas jaunumus.

1) Šogad paplašinām vērtēšanas ieskaites. Būs PRO klase tiem, kuri vēlās modificēt savu lāpstu, būs TAUTAS klase tiem, kuri vēlās vienkāršķi šļūkt prieka pēc, būs ROOKIE ieskaite jauniņajiem, būs KOMANDU ieskaite un joprojām vērtēsim arī PRECIZITĀTES braucienus. Būs arī ABSOLŪTAIS vērtējums uz ātrumu un KOMBINĒTĀ ieskaite uz ātrumu un precizitāti. Tātad, neatkarīgi no tā vai piedalies pirmo sezonu vai esi jau pieredzējis lāpstplēsis - būs par ko pacīnīties.
Pačuksēsim priekšā, ka ir paredzētas vēl pāris pārsteiguma balvas/ieskaites. Šos jaunumus atstāsim citām reizēm.

2) Jauna maksāšanas sistēma. Tā ļaus maksāt gan ar bankas kartēm, gan caur banku, rēķiniem u.t.t. Tas padarīs apmaksu ērtāku un vieglāk pārbaudāmu, jo jebkuru anketu/dalības maksu vai dāvanu karti varēs uzreiz noskenēt. Arī dāvanu kartes iegādāties varēs par jebkādu summu.

3) Lai varētu arī turpmāk dalībniekus iepriecināt ar dažādiem bonusiem un pārsteigumiem, dalība ShowelRace 7.sezonā kļūs nedaudz dārgāka un pasākuma dienā būs jārēķinās ar lielākām izmaksām. Cenu izmaiņas neizjutīs abonementi, kuri joprojām būtiski ietaupīs, kā arī early bird jeb tie, kuri dalību apmaksās ļoti laicīgi. Agrie putniņi varēs ietaupīt pat 25% no pilnās cenas. Abonementu gadījumā ieguvums var būt pat lielāks.

4) Arī treniņu apmaksā būs cenu izmaiņas, bet būs ievērots princips - jo vairāk brauc, jo lētāk. Tie, kas brauc daudz, cenu starpību vispār nejutīs. Tas pats attiecās uz abonementiem, kuri izvēlās arī treniņus. Izdevīgi būt abonementam.
Kas ir pusnakts ekspresis, skaidrosim citreiz. Bet jau tāpat skaidrs, ka tas būs kaut kas ļoti foršs. :)

5) Komandu ieskaite - welcome back!. Galvenie papildinājumi - komandu ieskaitē tiks skaitīti arī precizitātes braucienu rezultāti. Tātad ar ātrumu vien nepietiks. Būs jābūt arī precizitātei. Komanda varēs būt no 2-4 dalībnieki. Komanda skaitīsies nokomplektēta, ja tai būs pārstāvēta vīriešu, sieviešu un divnieku ieskaitēs.
Komandu ieskaitē galvenā balvā - abonements nākamajai sezonai 1000EUR vērtībā. Piemēram, ja komandā ir 4 dalībnieki, tad katrs iegūs dāvanu karti 250EUR vērtībā, bet, ja 2, tad katrs iegūs 500EUR dāvanu karti abonementa iegādei. Nu dien vērts pacīnīties!
Un komandai būs savi lojalitātes punkti, kurus varēs izmantot un mainīt komandas ietvaros.

6) Vēl viens būtisks jaunums ir vienkāršotāka korporatīvo pasākumu un grupu braucienu sistēma. Nost ar sarežģītu matemātiku un minimālo dalībnieku skaitu. Tagad visa apmaksa notiks par braucienu skaitu, neatkarīgi no dalībnieku skaita. Protams, saglabājam kaut kādas minimālās proporcijas, bet vismaz noteikumi visiem vienādi un viegli saprotami. Tagad arī bariņš draugu vai neliels uzņēmums varēs iztrakoties ShowelRace pēc pilnas programmas.

7) Un tagad pats galvenais. Tikai līdz 1.jūlijam iespēja pieteikties abonementam par īpašo cenu un īpašiem bonusiem. Pēc 1.jūlija savilksim jostas gan uz atlaidēm, gan bonusiem. Kā saka - ragavas(lāpstas) būvē vasarā un karstākie piedāvājumi ir, kamēr vēl ir silts.
Arī šogad pieejami dalītie maksājumi(6 daļās, bet 1+1+2 abonementi varēs izvēlēties arī garāku apmaksu līdz pat 12 mēnešiem).
1+1+2 abonementiem dalība Superfinālā iekļauta cenā. Bet visiem abonementa veidiem, maksājot pilnu summu uzreiz līdz 1.jūlijam, būs 15% CASHBACK treniņbraucieniem (no summas tiks atgriezti 15% izmantošanai treniņbraucienu apmaksai). Pilnīgi pašiem neticās, ka kaut ko tik izdevīgu piedāvājam. Tāpēc piesakies abonementam info@showelrace.com, kamēr vēl neesam pārdomājuši.

Par pārējiem jaunumiem, sezonas kalendāru un modificēto lāpstu tehniskajiem noteikumiem ziņosim jau drīz. Nolikuma izmaiņas top un jaunā redakcija tiks publicēta pavisam drīz. Tikmēr neaizmirsti laikus pieteikties sev izdevīgākajam abonementa veidam, lai vēlāk nav jākož pirkstos par palaistu garām izdevību. Neļauj konkurentiem Tev aizslīdēt Tev pa priekšu!


Subscribe to news letters

      

Other news


2019.06.25.
Vēl tikai 5 dienas vari iegādāties ShowelRace sezonas abonementu īpaši izdevīgi!

2019.06.12.
Nenokavē! Abonementiem "agro putniņu" cenas tikai līdz 1.jūlijam!

2019.04.08.
ShowelRace VI sezonas Superfināla foto (1.daļa)

2019.03.22.
Neaizmirsti reģistrēties ShowelRace VI sezonas SuperFināla AFTERPARTY!

2022.02.25.
ATVĒRTA PAPILDUS REĢISTRĀCIJA SESTDIENAS(26.02.) SHOWELRACE TRENIŅAM!!!

2022.02.23.
UZMANĪBU!!! Mainīts CETURTDIENAS (24.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!! NENOKAVĒ PĒDĒJO IESPĒJU!!!

2022.02.11.
UZMANĪBU!!! Mainīts SESTDIENAS (12.02.22) ShowelRace treniņa laiks!!!

2019.02.03.
ShowelRace Valentine's Special - 50% atlaide 200% emocijām!

2018.12.26.
ShowelRace NY Special + boulinga miniturnīrs
Support
By continuing homepage browsing you accept this page cookies. Learn more    close